Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kalad, Mees Lõvi

Kaladest naine ja Lõvist mees tavaliselt ei suuda saavutada niiöelda rahulikku ja õnnelikku suhet.
Neid valitsevad kaks erinevat elementi: Vesi ja Tuli, mis neid oma erinevusega märgivad. Kaladest naist köidab mehe elujõud, tugevus ja autoritaarsus, sest ta vajab enda kõrvale kedagi, kellele toetuda. Lõvist kaaslane on selleks täiesti sobiv. Mees jälle tunneb, et teda köidab naise romantiline ja reserveeritud külg, tema pealtnäha habras olemus. Kõik läheb hästi alguses. Lõvist mees on aga liiga autoritaarne, ta hakkab kindlasti domineerima kooselus. Ja naine peab tema vahest liiga türanlikku  käitumist välja kannatama.
Kui Kaladest naine oma mehele piisavalt imetlust pakub, siis armastab mees teda veelgi rohkem. Ta on suuteline pakkuma oma naisele korralikku kodu, kus viimasel millegist puudust ei tule, sest hoolimata oma liiga autoritaarsest iseloomust on ta väga helde.
Ent tihti selline pime kuulekus ei sobi Kaladest naisele, kellel on unistaja hing ja kes on liiga sentimentaalne. Tema unistab kooselust hingesõbraga, kes on tema vastu õrn, armastusväärne ja kes oskab talle oma armastust välja näidata.
Lõvil on aga omaenda isiksusega liiga palju tegemist, et oma kaaslase murede peale mõtelda. See võib nende vahele veelgi suurema lõhe tekitada.

Kommentaare ei ole