Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Kaljukits, Mees Veevalaja

Nende suhe on täiesti võimalik aga see ei ole kõige lihtsamate killast, isegi kui esimestekohtumiste ajal saavad asjad üsna kenasti alguse nende vahel.

Veevalajale meeldib Kaljukitsest naine. Ta mõtiskleb naise külma ilu üle, selle viisi üle mis naisel on, kui ta tema küsimustele ja lähenemiskatsetele ei vasta. Naine ei ava ennast niisama lihtsalt, ta jääb eemalolevaks ja tal on vaja palju aega, enne kui ta kedagi usaldama hakkab. Aga oma südamepõhjas naine imetleb Veevalajast meest, mehe vabadust, mehe oskust elada. Talle ka meeldiks olla nii vähe hooliv igapäevastest muredest ja kohustustest.

Alguses on kõik kena ja ilus nende vahel. Veevalaja aitab naisel mõnedest kompleksidest vabaneda. Mehega koos naine tunneb end vabamana. Mees teab, kuidas temaga olla ja kuidas talle oma fantaasiat ja rõõmu jagada.

Kui nad aga on mõnda aega koos elanud, muutuvad asjad keerulisemaks. Kaljukits kannatab oma mehe käitumise all. Tal on tunne, et ta ei mõista meest täielikult, et mees elab tema kõrvalt teist elu, jättes tema oma kurva saatuse hooleks. Veevalajal on vaja käia teistega läbi, see on talle eluliselt oluline. Ta armastab teha uusi kohtumisi, ümbritseda end ilusate naistega, teha asju, mis teda huvitab. Ta kaaslane tunneb tihti, et on teisele kohale lükatud. Tema armukadedus võib esile tõusta, ehkki see on külg, mida ta tavaliselt kellelegi näidata ei taha. Ta võib muutuda liiga autoritaarseks ja hakata mehe järel luurama. Ta tahab kõike kontrollida. See tekitab nende vahel palju pingeid. Veevalaja tunneb, et tema vabadust piiratakse ja tunneb omakorda viha tõusmas.

Nad peaksid mõlemad pingutama, et teineteist mõista.

Neil on ju tegelikult teineteist vaja. Veevalaja vajab Kaljukitse realismi, et oma projekte ellu viia. Kaljukits aga vajab Veevalajat, et natukenegi hinge tagasi tõmmata ja puhata.

Kommentaare ei ole