Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Lõvi, Mees Veevalaja

Lõvist naine ja Veevalajast mehe suhe on täiesti võimalik, kui nad on võimelised teineteise isikut
austama. Kui nad jätavad kõrvale igasuguse kriitika teineteise aadressil (seda muuseas juhtub üsna tihti, sest nad ju tunnevad hästi teineteist) siis aitaks see neil nende suhet tugevamaks muuta. Hoolimata sellest, et Lõvist naine tunneb oma südamekohustuseks olevat meest juhtida ja kamandada, peaks ta õppima end vaos hoidma, sest Veevalaja vihkab igasuguseid käskimisi. Ta on oma hingelt iseseisev ja väärtustab suurel määral oma vabadust. Kusjuures, tal on erakordne oskus oma pahameelt väljendada. Lõvi peab seda arvesse võtma ja lubama oma mehele vabadust, mida too nõuab. Veevalaja on väga kitsi teinekord oma tunnete väljendamisega ja võib muutuda üldse eemalolevaks. See solvab rängalt Lõvi hinge, kes kohe asja arutada tahab ja loomulikult lõppeb kõik tüliga.
Veevalajale aga meeldib Lõvi, sest ta ise on väga intellektuaalne, talle meeldib end näidata naisega, kes saavutab edu nii sotsiaalselt, kui ametialaselt.
Nende suhet võib rikkuda armukadedus.
Veevalajal on nii mees-, kui naissoost sõpru. Tihti ei tee ta ise ka vahet armastuse ja sõpruse vahel, see ärritab taas Lõvi. Konfliktid nende vahel võivad võtta suure mõõdu. Mees heidab naisele ette tema enesekesksust ja türannlust. Ometi nad sarnanevad teineteisele oma määratu uhkuse  ja paindumatu iseloomu poolest.
Nende suhe võib õnnestuda, kui seal on rohkem sõprust, kui armastust.

Kommentaare ei ole