Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Skorpion, Mees Lõvi

Need kaks tunnevad kohe tõmmet teineteise poole.

Magneetilise võluga Skorpion on suuteline kõik mehed enda järele jooksma panema, mis siis vaesest Lõvist rääkida, kellel jätkub silmi ainult tema jaoks. Ta võtab kõik vahendid kasutusele, et oma kaunist Skorpioni endale võita ja see võib tal väga hästi õnnestuda, sest Lõvi on suur võrgutaja ja südametevõitja. Vähemalt, kui see pole mitte kaunis Skorpion ise, kes Lõvikese oma võrku püüab.

Nende armumäng on kõige erutavam. Nad mõlemad armastavad domineerida, manipuleerida ja mängida iha ja naudinguga.

Üheskoos elavad nad suuri kirehetki, mis mõnikord neid mõlemaid hävitavad. Nende suhtes platoonilisust ei ole, sest kõik on ülivõrdes. Lõvi ei armasta poolikuid mänge ja Skorpionil on armastusest omaette arusaamine, tema kirjutab seda alati suure A-tähega.

Ühiskonnas löövad nad laineid.

Üheskoos on neil potentsiaali aga muidugi tekivad ka selles suhtes pinged.

Lõvi on oma loomult nõudlik ja autoritaarne. Üldiselt armastab ta oma arvamust teistele otse peale suruda aga võib juhtuda, et see ei meeldi teistele. Skorpion näiteks ei lase endale nii lihtsalt pähe istuda. Tal on küll suur vajadus turva- ja kindlustunde järgi , teades kui suur muretseja ta on oma loomult aga ta armastab oma iseseiSvust. Tema keeldumine mehele kuuletuda võib nende vahel pingeid tekitada. Ta peab õppima neist mööda vaatama ja laskma mehel uskuda, et too on ainuke valitseja maa peal. Ainult sellisel juhul valitseb nende majas õnn ja armastus.

Samamoodi tuleb välistada vägivalda ja solvavaid märkusi, ja see on mõeldud Skorpionile endale, kes ei ole just suu peale kukkunud. Lõvi on oma loomult väga kättemaksuhimuline. Ta ei andesta, kui keegi tema eneseuhkust on solvanud ja võib pikka aega vimma pidada, kui Skorpion lubatud piiridest on üle julgenud astuda.

Muuseas Lõvi on ambitsioonikas ja enesekeskne (talle meeldib hirmsast tema enda isik ja isiklik edu). Tal on mõnikord raskusi, et end oma kaaslase kohale panna ja teda mõista katsuda. Nende suhtlemine võib olla keeruline.

Kommentaare ei ole