Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Jäär

Nad on mõlemad erinevate elementide poolt valitsetud: Sõnni märk on Maa ja Jäära - tuli. Nii nagu kõik teised tulemärgid on ka Jäär kirglik ja tormiline.Kui ta armastab, siis kogu oma hingest ja energiast. Selle külje pealt sobib ta suurepäraselt oma kaaslasega. Sest Sõnnist naise jaoks on armastus esmaoluline tema elus.
Ainult, et mis puudus truudusesse, siis seal lähevad nende arvamused lahku. Jäärast mees on kergemeelne ja vaatab kõiki ilusaid naisi, samal ajal, kui Sõnnist naine on truuduse musternäidis. Naine on samuti armukade ja ei karda oma mehe pärast võidelda vajaduse korral.
Ent kui Jäärast mees enda kõrvale leiab naise, keda ta väärtustab ja kellest talle piisab, siis suudab ta talle truuks jääda ei lähe mujale otsima.
Ja selgub, et Sõnnist naine vastab täpselt tema ootustele. Ta leevendab mehe liiga tulist loomust oma kannatlikkuse ja rahuga.
Ainuke asi, mis Sõnnile raskusi valmistab, on mehe äärmiselt kiire elurütmile järgnemine. Tema eelistaks kodus olemist mehe pidevale soovile ringi ümber maailmas joosta. See võib samuti nende vahel pingeid ja arusaamatusi tekitada. Sõnni liigne rahu ärritab Jäära, kes eelistab asju ajada inimestega, kes on impulsiivsed nagu tema ise. Ent Sõnn kasutab ära oma headust ja lahkust, ning sulatab Jäära südame.
Nii et see suhe nende vahel võib täitsa õnnestuda, kui nad mõlemad seda soovivad.

Kommentaare ei ole