Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Skorpion

Sõnnist naine ja Skorpionist mees on erinevad oma iseloomu poolest aga nad sobivad sellegipoolest hästi kokku.

Neil mõlemal on tugev iseloom, kumbki neist ei hiilga mõõdukusega.

Skorpionit võlub kohe Sõnni sarm, kelle sensuaalsus ja malbus teda paeluvad. Kui naine kohe tema kaela ei lange, käib mees talle peale kasutades kõiki relvi , et naist jalust rabada. Sõnnil omalt poolt on raskusi talle vastu panna, sest selles mehes on midagi, mis teda tema poole tõmbab. Ta on sõna otseses mõttes võlutud.

Nende suhe on kirglik ja täis hävitavat sensuaalsust, isegi peale pikki aastaid. Füüsilisel kontaktil on nende suhtes kõige suurem tähtsus. See aitab neil pingeid maandada, mis nende erinevusest tulevad.

Neil tuleb loomulikult takistusi ette: Skorpion armastab domineerida aga Sõnnist naine ei lase end nii kergelt taltsutada, seega võivad järgneda jõu- ja ilumängud, millest hiljem on raske välja tulla. Nad peavad õppima kannatlikkust ja mõistmist. Kui nad seda ei suuda, võib nende vahele koha leida mõttetu ja tüütu nääklemine.

Skorpionist mees on oma loomult introvertne ja agressiivne. Sõnn suudab end paremini kontrollida ja on palju püsivam oma tunnetes ja emotsioonides, ehkki tema vihahood võivad olla palju hirmsamad, kui Skorpioni omad. Hoiatus sellepärast mitte liiga kaugele oma tülide käigus minna, sest siis hakkavad lendama suled ja taldrikud ja teised nende ümber võivad kannatada saada.

Kommentaare ei ole