Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Sõnn, Mees Vähk

Sõnnist naise ja Vähist mehe kohtumist kroonib tõeline edu, nende omavahelises suhtlemises on palju
üksmeelt. Neil võivad olla mõned sarnased iseloomujooned, mis neid teineteisele lähedasemaks muudavad. Nad armastavad oma kodus mugavust ja rafineeritust ja peavad oma pere väga tähtsaks. Sõnnist naine on tuntud oma pühendumuse poolest, mida ta oma pere vastu üles näitab. Ta on väga hea elukaaslane, erakordne ema lastele. Need omadused tõmbavad meest ligi, sest see vastab tema kriteeriumitele. Vähist mees on konservant, kelle jaoks pere tähendab palju. Sõnnist naine sobib talle suurepäraselt, sest ta otsib naist, kes oleks tema vastu otse emalikult õrn. Ta hindab väga kodukolde soojust, kust ta leiab eest armastava elukaaslase. Seega Sõnnist naine sobib talle hästi.

Ka nende suhtesse tuleb tülisid ja hõõrumisi aga nad võivad neist üle saada armastuse jõuga. Hoolimata sellest, et mees eriti dünaamiline ei ole, naisel on energiat nende kahe jaoks.
Neil mõlemal on suur tahtejõud ja nad ei jäta kunagi alustatud projekti pooleli.
Hoolimata oma keerulisest loomusest, suudab mees anda oma naisele kogu õrnuse, milleks ta võimeline on ja naine oskab seda hinnata. Tema jaoks on armastus elu keskpunkt ja ta oskab mehe armastusele vastata. Teda võlub mehe romantiline külg

Kommentaare ei ole