Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehroroskoop: Naine Ambur, Mees Kalad

Amburist naisel ja Kaladest mehel on mõningaid ühiseid omadusi, mis võimaldavad neil teineteist paremini mõista ja üksmeelt leida.
 Kaladest mees on suur unistaja, kes elab tihti kaugel eemal reaalsusest, armastab reisida aga teeb seda oma kujutlusvõimega oma peas. Tema tahaks, kui see oleks võimalik, elada oma pilvekese peal. Amburist naisele meeldib ka reismine ja uute horisontida avastamine aga tema viib oma unistused päriselus täida. Nende eesmärgid seega ei ole samad aga soov uue järele ja põgeneda käesolevast on nii suured, et nad suudavad selle erimeelsuse ületada.
Naine on autoritaarne, seega võtab tema kõik juhtimise ja majandamise enda hooleks. Oma tahtejõuga suudab ta kõik probleemid lahendada. Tal on ülevoolav energia, mis aitab seda seejuures. Tema kaaslast see ei häiri - vastupidi - see sobib talle suurepäraselt, sest ta ei armasta otsuseid vastu võtta.
Kaladest mees köidab ta kaaslase enesekindlus ja võimekus. Ta imetleb naise elujõudu ja optimismi. Naine omakorda hindab mehe malbust ja lahkust, see võimaldab tal mehele andestada tema hajevil olevat iseloomu ja kalduvust kohustuste eest põgeneda.
Loomulikult tuleb ka neil tülisid ette. Aga see ei takista neil ehitada üles harmoonilist suhet.

Kommentaare ei ole