Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehroroskoop: Naine Sõnn, Mees Kaalud

Kui Maa- ja Õhumärk kokku saavad, siis pole head loota. Aga seda pole kuskile kirjutatud, et nad ei
suudaks saavutada oma suhtes täiuslikku tasakaalu, et olla õnnelikud.
Nende iseloomude erinevustest alguse saanud ebakõlad kerkivad esile. Aga juhul, kui nad mõlemad tahavad koos ja õnnelikud olla, siis leiavad nad mooduse, kuidas saada lähedasemaks ja pingutavad selle nimel.
Neid ühendab armastus ilusa ja peene vastu. Samuti hindavad nad mõlemad harmooniat elus.
Nende erinevustest Sõnnist naine armastab veeta aega oma koduseinte vahel, samal ajal, kui Kaaludest mehe elu keerleb palju väljaspool. Sõnnist naist hirmutavad tema ära käimised, seda rohkem, et ta teab oma mehe nõrkust ilusate naiste vastu. Sõnnist naine on väga armukade ja ei talu teadmist, et ta mees võiks kellegist teisest huvituda. Ta teeb kõik, et oma meest tagasi hoida. Ta valmistab neile mugava kodu, mille ta on sättinud oma hea maitsega just selliseks, et see oleks mehele meelepärane.
Sõnnist naine armastab ilusaid ja kalleid rõivaid, ta on väga materiaalne. Mees võib sellepärast talle seda nõrkust ette heita ja sellest tekivad probleemid nende vahele. Naine võib mehele ette heita teadmatust tõeliselt väärtuslike asjade vastu. Ent Kaaludest mees on väga tark ja võib kohaneda iga olukorraga. Ta eelistab mitte vaielda ja jätab tema hooleks rahalise arvepidamise. See ei ole naisele vastumeelt. Ja ta suudab mehele tõestada, et saab oma kohustustega suurepäraselt hakkama.
Nad mõlemad on Veenuse poolt valitsetud, sellepärast võivad nad leida ühise meele kõigest, mis seotud sensuaalsusega.

Kommentaare ei ole