Recent Comments

Viimati lisatud

Suhtehoroskoop: Naine Veevalaja, Mees Veevalaja

Veevalajast mehe ja naise suhe on üsna kummaline. Nad mõlemad on loomulikult kuuluvad sama
elemendi - ÕHK - alla, mis tagab neile palju ühiseid sarnasusi. Jääb üle vaid loota, et nende suhe kestma jääb ja et nad elavad harmoonias ja rahus. Nad mõlemad armastavad oma vabadust ja mitte miski ega mitte keegi ei saa neid selles muuta. Selles punktis neil teineteise mõistmisega raskusi ette ei tule. Mõlemad armastavad unistada ja sukelduvad oma kujutluslikku maailma niipea , kui võimalik. Nad on varustatud erakordse intelligentsusega ja see võimaldab neil koos suuri asju korda saata. See intellektuaalne üksmeel tugevdab nende omavahelist suhet. Nad mõistavad teineteist ilma sõnadeta, sest nad tunnevad üksteist niivõrd hästi. Mõlemad on sotsiaalsed ja armastavad end sõpradega ümbritseda. Nende kujutlusvõime aitab neil üksluisust ja rutiini vältida. Nad vihkavad mõlemad igasuguseid piiranguid.
Loomulikult kerkivad ka siin esile tülid ja vaidlused. Veevalajast naine võib oma mehele ette heita tähelepanu puudust. Veevalajast mehe jaoks on ta naine ilus ja kaunis uhkuse objekt.
Raha ei tekita nende suhtes suuri probleeme, isegi kui nad mõlemad armastavad kulutada. Säästmine ei ole nende jaoks prioriteet. Probleem tekib alles laste sündides, sest nad tunnevad mõlemad, et ei ole selleks veel valmis. Nad peavad mõlemad seetõttu kompromisse tegema palju ohverdusi tooma. Aga vastastikkusel toetamisel on kõik võimalik.

Kommentaare ei ole