Recent Comments

Viimati lisatud

11 asja, milles Neitsi tähtkujus sündinud inimesed veendunud on

Ainult need, kes on sündinud Neitsi tähtkujus teavad, kui keeruline nende mõttemaailm on. Pole siis ime, et neid tihti valesti mõistetakse ja et nad eemalduvad neist, kes neist aru ei saa. See pole nende jaoks üldse tähtis, sest neil on alati kindlad sõbrad, kes neid ümbritsevad.

1. Neitsi tähtkujus sündinud on vaatlejad.

Nii, nagu Sõnn (teine maamärk) ei hakka Neitsi enne tegutsema ja hiljem mõtlema. Neitsi armastab analüüsida sügavuti, vaadelda ja võtta aega mõtlemiseks. Neitsi ei torma niisama mitte kuskile.

2. Neitsil on alati õigus.

Tal on veendunud, et tal on alati õigus, sest ta teeb alati kõike korralikult. Ta analüüsib andmeid ja detaile viimse piirini. Temaga vesteldes tuleb välja tema intelligentsus, sest ta on huvitav vestluskaaslane.

3. Neitsid ei eksi mitte kunagi.

Ja kui sa suudaksid ka seda tõestada, et ta on eksinud, siis ta solvub ja ei andesta sulle seda mitte kunagi. Neitsid ei armasta kaotada ja eksida, nad tahavad võita.

4. Neitsid on üsna kohutavad vihastades.

Neitsi oskab solvuda ja kaduda kogu eluks, kui vaja. Neil on õiglusest oma arusaamine ja nad tegutsevad täpselt oma äranägemise järgi.

5. Neitsid ei ole naiivsed.

Vastupidi, nad on väga targad, andekad ja armastavad ise hakkama saada, selle asemel, et abi paluda.

6. Neitsid on truud.

Kui Neitsi tähtkujus sündinu sind armastab, jääb ta sulle surmani truuks. Isegi kui kallis inimene teda petma peaks, ei ole see piisav, et tema ustavust kõigutada. Kahjuks on see ka märgiks, et Neitsi on peaaegu ainus sodiaagimärk, kes armuvalu tunda saab tänu sellele.

7. Neitsi annab kogu oma südame.

Kui sa oled piisavalt õnnelik, et Neitsi armastuse ja truuduse ära teenida, siis võid sa end eriti õnnelike inimeste hulka arvata. Neitsi ei tee kunagi midagi poolikult, eriti juhul, kui ta kedagi armastab.

8. Neitsi elab teadlikult.

Mõned inimesed peavad koguaeg võitlema millegi nimel oma elus ja otsima oma õnne, ainult Neitsi teab, et eesmärk elus pole muutunud sellest ajast, kui nad noored olid. Maa elemendina on Neitsid materiaalsete asjade küljes kinni, nad hindavad seetõttu materiaalset turvalisust. Ainult Neitsi mõistab, kui oluline on säästa tuleviku tarbeks.

9. Neitsi armastab rääkida.

Neitsi armastab lobiseda, ta on selline sõber kellele tuleb meelde tuletada, et ta liiga palju räägib.

10. Inimesed arvavad, et Neitsid on pedandid ehkki nad tegelikult seda ei ole.

Ainult Neitsi teab, mis vahe on metoodilisusel, organiseeritusel, korral pedantsusega. Neitsi ei ole ei pedant ega friik, kui just asi ei puutu arvete õigeaegsesse maksmisesse.

11. Teised arvavad, et Neitsid on külmad inimesed ehkki tegelikult see nii ei ole.

Neitsidel on harjumus oma tundeid ja emotsioone enda teada hoida. Ent tegelikult on nad väga head ja soojad inimesed.

Kommentaare ei ole