Recent Comments

Viimati lisatud

7 asja, mida sa teadma pead, kui sa armastad Vähi tähtkujus sündinud inimest

Kui su kaaslane on sündinud 22. juuni ja 22. juuli vahel, on ta Vähi tähtkujust.

Vähk on Vee elemendi märk ja juhitud Kuu poolt - see juba ise ütleb, et Vähid onväga emotsionaalsed. Kui sa armastad kedagi, kes on Vähi tähtkujus sündinud, siis tead sa seda niigi juba.

Sinu Vähk on sulle lojaalne, armastusväärne, entusiastlik aga tihti võib ta pisiasjadest musta masendusse langeda.

1. Sa pead leppima oma kaaslase pealetükkiva isiksusega.

Kas pole tore, et su kaaslane tahab sinuga koguaeg olla ja nõuab, et sina tema peale koguaeg mõtleksid? Mitte päris, vähemalt kui sul pole hiilgav kannatus. Vähk aga tahab, et sa oled tema päralt kogu aeg, selleks et tõestada talle, et sa teda tõesti armastad. Sa ei saa teha isegi viit sammu, ilma, et ta sulle järgi ei tuleks.

2. Sa oled tema edu võti.

Vähi tähtkujus sündinu on hingepõhjani pühendunud oma perele ja lähedastele ja need on just need inimesed, kes aitavad tal oma eesmärke täide viia.

3. Ole nagu Sõnn.

Sõnn on Vähi ideaalne partner aga kui sa pole just Sõnni tähtkujus sündinud, siis käitu ikkagi nagu Sõnn. See aitab sul hoida oma Vähi südant tuliena.

Vähi sobivamad kaaslased on Sõnn, Neitsi, Skorpion ja teine Vähk. Kui sa pole ükski neist tähemärkidest, siis võta ikkagi üle nende harjumused.

4. Ole valmis pidevaks närimiseks ja kriitikaks.

Vähil on harjumus kritiseerida märkamatult. Kui sa suudadseda mitte isiklikult võtta, siis võite te edukalt koos elada.

5. Ära reeda teda.

Vähil on tavaliselt head sõbrad, ta hindab pikaajalist sõprust. Ta tahab vastu seda, mida ta ise pakub. Aga ta ei unusta kunagi reetmist.

6. Intiimelu tuleb alles peale armastust.

Kallista oma Vähki tugevalt, suudle teda kirglikult, pane ta süda põlema armastusest. Vähile on vaja intiimset emotsionaalset ühendust kõigepealt oma kaaslasega, sellepärast otsi tema pilku.

7. Tema kodu on seal, kus ta ennast hästi tunneb.

Ta on meeletult õnnelik ümbritsetuna oma perest, inimestest kellele ta loota võib ja kelle seas ta end hästi tunneb. Suur kampsun, lemmik tass, mugav tugitool - see ongi tema õnn.


Kommentaare ei ole