Recent Comments

Viimati lisatud

7 käitumishoiakut, mis ennustavad lahutust ette

Tihti juhtub seda, et lahutus tuleb ühele osapooltest täieliku üllatusena. Nad ei ole selleks ette valmistanud hoolimata mitmetest kaaslase käitumisviisidest, mis lasksid seda ette ennustada.

Miks aga peaaegu pooled abieludest lõppevad lahutusega? Mis on selle põhjuseks?

1. Vaikimine on kuld - on see ikka nii? 

Hea omavaheline suhtlemine ja hea läbisaamine on ühes suhtes äärmiselt olulised. Kui suhtlemine nõrgeneb või lausa katkeb, hakkab üks osapooltest vaikima aga see tähendab juba abielu läbikukkumist. Oluline on kõik omavahel läbi rääkida ja mitte jätta salaviha oma südamesse, sest see ei too midagi head mitte kellelegi. Kui sa tahad, et su suhtest asja saaks ja et see kestaks, siis näe vaeva ja pinguta selle nimel.

2. Sõltuvused.

Teine suur oht suhtele on igasugused sõltuvused, nagu alkohol, uimastid või kompulsiivsed käitumisharjumused, mis lõhestavad kahe inimese vahelist suhet.

Sõltuvusi on võimalik ravida soovi korral aga peab teadma, et igasugusel sõltuvusel on negatiivne tagajärg nii sinule endale, kui sinu suhtele ja seda on raske kontrolli all hoida.

3. Liigne kontroll teise inimese elu üle.

Liigne kontroll ei ole sugugi hea märk, see on hoopis märk vaimsest ebastabiilsusest. Kui su partner juba suhte alguses nii käitub, siis muutub see aja jooksul harva. Samuti võib lahutuseni viia rahaline kontroll ja surve.

4. Finantsolukord.

Ideaalne oleks, kui kõik rahaline olukord oleks juba enne pulmi lahti harutatud ja räägitud aga tihti see nii ei ole. Tühi toob tüli majja. Raha probleemid on tihti lahutuse põhjusteks. Liigsed kulutused, salajased ostud on potentsiaalsed tülide põhjused.

5. Ühiste huvide puudmine.

Vastandid tõmbuvad aga kas nende suhe ka kestab?

See on tõsi, et vastandid tõmbuvad aga ära siis hiljem unusta ka oma kaaslase häid omadusi, mille pärast sa ta valisid.

Erinevad isiksusetüübid armastavad erinevaid asju. Kui aga kahe inimese vahel on täielik ühiste huvide puudumine, veedavad nad rohkem aega eraldi.

6. Lahutuse tunne.

See on tüüpiline ennustamaks ette peatset lahutust. Kaks inimest tunnevad otsekui oleks nad võõraks jäänud teineteisele, nende vahel on tekkinud suur lõhe; nad tõlgendavad valesti iga oma kaaslase sõna ja käitumist.

7. Töö on esmakohal.

Õnnelikes peredes on pere esikohal. Kui aga üks pooltest hakkab liiga palju aega oma töö peale kulutama, on see halb märk.

Kommentaare ei ole