Recent Comments

Viimati lisatud

7 märki, mis näitavad, et su elukaaslane on ka su parim sõber

1. Sa naerad koos temaga rohkem, kui kellegi teisega. 

Loomulikult ei ole elus ainult nalja ja naeru. Vahel võib elu olla vägagi valus, varastada naeratuse, lüüa põlvili ja jätta sind kokku lappima katkisi kilde. Siis on nii hea, kui sul on kõrval keegi, kes aitab sind taas asju paremini näha ja uskuda homsesse päeva.
Kes oskab sulle naeratuse tagasi anda. Kes oskab sind naerma panna. Kes tunneb su mõtteid ja su südant.

2. Sa tunned end temaga hästi, sa tahad temaga koos olla ja lõbutseda.

Su kaaslane paneb sind end hästi tundma sellisena, nagu sa oled. Ta ei alaväärtusta sind. Ta tahab, et sa tunneksid end tema kõrval hästi.

3. Sa võid tema peale kindel olla, ükskõik mis ka ei juhtu.

Sa tead, et kui elu sind maha lööb võid sa oma kaaslase toetuse peale lootma jääda. Kui sa tunned end katkisena ja üleliigsena, on ta sinu kõrval ja aitab sind. Ta ei jäta sind maha, isegi kui sina ära minema peaksid. Sa tead, et ei tüüta teda, sest ta on valmis sinu nimel ookeane ületama. Ta on olemas. Sinu jaoks.

Parimad sõbrad teevad seda.

4. Sa tunned end hästi temaga, isegi kui te ei tee mitte midagi.

Sul ei ole vaja kuskile minna või midagi erilist teha, et talle muljet avaldada. Piisab, kui te istute koos ja ei tee midagi, te ei pea isegi omavahel rääkima. Te lihtsalt olete koos ja tunnete end hästi. Ja sellest piisab.

5. Te võite tülitseda aga see ei lõhu teie suhet.

Isegi parimad sõbrad vaidlevad ja tülitsevad. Aga nad ei lase oma erimeelsustel end lahutada. Samuti on sinu suhtes. Sa otsid lahendusi, selle asemel, et suhte lõpetamise peale mõtelda. Sama teeb sinu kaaslane. Parem on oma ego alla suruda.

6. Te võite omavahel tundide kaupa rääkida ja teemadest puudu ei tule.

Jutuajamised teie vahel ei ole pealesunnitud, nii nagu see on ka parima sõbraga. Sest sulle meeldib oma kaaslasele kõike oma päevast rääkida viimse detailini. Sellepärast võite te istuda poole ööni üleval ainult selleks, et rääkida. Ja see meeldib teile mõlemale.

7. Sa viid ta oma sõpradega välja.

Kuna su kaaslane on su parim sõber, teed sa ta loomulikult oma sõpradega tuttavaks ja te hakkate edaspidi asju koos tegema. Kui sul on romantiline suhe oma kaaslasega, siis armastate te kindlasti palju aega ka omaette veeta ja mis veel parem, keegi ei muutu nii armukadedaks.
Aga veelgi lõbusam on, kui su ümber on su sõbrad ja su kaaslane.


Kui sa vastasid "jah" enamikule punktidele, siis on su kaaslane kahtlemata su parim sõber!

Kommentaare ei ole