Recent Comments

Viimati lisatud

Kes on sinu ideaalpartner horoskoobi järgi?

Kas sina ka oled kogu oma elu otsinud seda õiget valede hulgast ja lõpuks ise ka uskuma hakanud, et tõelist armastust pole olemas? Aga mis siis, kui see õige on kuskil sind praegu otsimas?

Vaatame, mis horoskoop sellepeale ütleb.

KES ON SINU IDEAALPARTNER HOROSKOOBI JÄRGI?

JÄÄR 

21. märts - 19. aprill

Jäär on selline, et tavaliselt on tema see, kes valib endale ise kaaslase, mitte ei lase ennast valida. Jäär teab täpselt, mida ta tahab ja kui ta kord sind juba tahab, siis saad sa sellest ka kohe teada. Jäär tahab selget ja klaari suhtlemist, kust ei puudu kirg ning kuhu mahuvad ära ka hetked täis õrnust ja sensuaalsust.

Jäära ideaalne partner on Kaalud.
Hästi sobivad ka Kaksikud, Lõvi, Ambur, Skorpion ja Veevalaja.

SÕNN

20. aprill - 20. mai

Sõnn jumaldab intiimseid ja sensuaalseid hetki oma kaaslasega. Sa võid Sõnni armastust äratada puudutuste, lõhna, pilgu, kuulamise ja hea maitsega ja sa näed, kuidas kirg temas põlema lööb. Sõnnil on harjumus võtta aega oma kaaslast valides ja tema usalduse võitmiseks läheb sama palju aega.

Sõnni ideaalne kaaslane on Skorpion. Samuti sobivad Vähk, Neitsi, Kalad ja Kaljukits.

KAKSIKUD

21. mai - 21. juuni

Kaksikud armastavad voodielu ja ei häbene sugugi olla alasti. Kaksikud armastavad flirtida, tormilist intiimelu, mis peab aset leidma erinevates kohtades. Suhtlemine ja lõbutsemine on väga olulised Kaksikute jaoks.

Kaksikute ideaalne kaaslane on Ambur.
Samuti sobivad Kaalud, Lõvi, Jäär, Kaksikud ja Veevalaja.

VÄHK

22. juuni - 22. juuli

Vähi südant tuleb aeglaselt üles sulatada aga kui ta end sinuga hästi tunneb, saab temast õrn armastaja. Vähk armastab emotsioone ja sensuaalsust, ent ta tahab olla kõigepealt kindel oma kaaslase tunnetes.

Vähi ideaalne kaaslane on Kaljukits.
Hästi sobivad ka Sõnn, Lõvi ja Kalad.

LÕVI

23. juuli - 22. august

Lõvil on julgust, kirge ja energiat - ühesõnaga ta on täiuslik armastaja. Tal on loomulik karisma, mis tõmbab teisi tema poole, tema ise peab harva endale kaaslast jahtima. Lõvi armastab intiimelu ja eelmängu.

Lõvi ideaalne kaaslane on Veevalaja.
Hästi sobivad ka Skorpion, Kaalud, Jäär ja Lõvi.

NEITSI

23. august - 22. september

Neitsil on palju kehalist ja vaimset energiat, et olla suurepärane armastaja. Neitsi armastab oma kaaslasele piisavalt aega jätta, talle meeldivad sensuaalsed puudutused. Neitsi tahab oma kaaslast usaldada enne, kui temaga lähedaseks saab.

Neitsi ideaalne kaaslane on Kalad.
Hästi sobivad ka Sõnn, Kaalud, Vähk ja Kaljukits

KAALUD

23. september - 22. oktoober

Kaalude erootiline tsoon on nende aju. Kaalud armastavad suhelda ka voodis ja anda juhtnööre. Kaaludele  meeldib visuaalne stimulatsioon.

Kaalude ideaalne kaaslane on Jäär.
Hästi sobivad ka Kaksikud, Lõvi, Veevalaja ja Ambur.

SKORPION

23. oktoober - 21. november

Skorpion on intiimelus väga võimas. Ta on kirglik ja armastab kõike teha tormilielt. Skorpionile meeldivad loomingulised stseenid, kus ta saab mängida võimu ja kontrolliga. Skorpionid tahavad olla oma kaaslasega tugevas emotsionaalses liidus.

Skorpioni ideaalne kaaslane on Sõnn
Hästi sobivad ka Lõvi, Neitsi, Vähk ja Kalad

AMBUR

22. november - 21. detsember

Amburid armastavad uudsust. Kõike, mida ta veel proovinud ei ole, tahab ta järgi proovida. Ja kui ta seda ei saa, võib ta ruttu tüdineda. Amburile meeldivad lõbustused ja suhtlemine sõpradega.

Amburi ideaalne kaaslane on Kaksikud.
Hästi sobivad ka Lõvi, Jäär, Kaalud ja Veevalaja

KALJUKITS

22. detsember - 19. jaanuar

Kaljukits on üks seksikamatest sodiaagimärkidest, nii nagu ka Skorpion, ainult et Kaljukits on palju emotsionaalsem. Intiimelu Kaljukitsega on täis sensuaalsust ja armastust.

Kaljukitse ideaalne kaaslane on Vähk.
Hästi sobivad ka Sõnn, Kalad, Skorpion ja Neitsi.

VEEVALAJA

20. jaanuar - 18. veebruar

Veevalaja armastab armastust ja on sinu arvamusest huvitatud. Talle meeldib flirtida oma armsamaga. Veevalajale meeldib suhtlemine ja armastuse ajal intelligentne ja arukas vestlus.

Veevalaja ideaalne kaaslane on Lõvi
Hästi sobivad ka Kaksikud, Kaalud, Jäär, Ambur ja Neitsi

KALAD 

19. veebruar - 20. märts

Kalad on loomulikult ahvatlevad. Nad oskavad armastada ja on romantilised, mängulised ja sügavad. Kui Kalad räägivad oma armsamaga, tulevad nende sõnad kõige sügavamast hingepõhjast.

Kalade ideaalne kaaslane on Neitsi.
Hästi sobivad ka Skorpion, Vähk, Sõnn, Kaljukits ja Kaalud.


Kommentaare ei ole