Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sa teadma pead, kui sa armastad Veevalaja tähtkujus sündinud inimest


1. Veevalaja on ideaalne armastaja.

Sest Veevalaja on idealist ja tema armastus on idealistliku kujuga. Veevalajal on kõrge arvamus iseendast ja kui ta sind juba endale valis, siis tähendab see ainult seda, et ka sina oled ideaalne. Veevalaja muuseas valib väga hoolikalt endale kaaslast, sest ta teab täpselt mida ta otsib ja kes on tema ideaalne kaaslane.

2. Veevalajal on ainulaadne stiil. 

Veevalajaga ei ole seda muret, et ta meenutaks sulle kedagi su vanadest armastustest, sest Veevalaja näeb selle kallal vaeva, et olla ainulaadne ja eriline. Ta tahab olla ainuke ja ainus inimene planeedil, kes teeb just täpselt seda, mis sulle meeldib. Pane ta end tundma sellise ainulaadsena ja see oleks suurepärane viis talle oma armastust näidata.

3. Veevalaja tahab vabadust ja pühendumust.

Ta vajab vabadust, et end väljendada ja elada omaenda reeglite järgi aga sinult ootab ta pühalikku, igavest, kestvat pühendumust teie ühisesse tulevikku. Ära unusta siis oma Veevalajale jätmast piisavalt vabadust ning ära kontrolli teda.

4. Hoia Veevalaja huvi üleval.

Veevalaja armastab väljakutseid ja vihkab rutiini. Ära kasuta seega voodis temaga alati ühte ja sama asendit või vastasel juhul tema armastus sinu vastu kustub aegamisi.

5. Veevalaja ootab sinult, et sa mõistaksid teda sõnadeta.

Ja et sa ei nõua, et ta väljendaks oma suuri tundeid, sest ta ei oska seda teha. Vaata tema südamesse ja loe sealt, mis sinna kirjutatud on. Ja kallista teda kui sa näed, et ta seda vajab.

Tänu oma pealtnäha jahedale ja tundetule iseloomule võib Veevalaja elus teinekord päris üksi jääda. Ta ei oska oma emotsioone välja näidata.

6. Ole salapärane, usaldusväärne ja kättesaamatu.

Sa pead endale selgeks tegema, et kui sa armastad Veevalajat, ei saa sa teda mitte kunagi päriselt endale. Et hoida tema armastuseleeki põlevana, pead sa mängima kättesaamatut.

Kao näiteks kord nädalas terveks ööks ja ütle talle, et sul on omi asju ajada. See tekitab salapära teie suhtes ja ajab Veevalaja hulluks uudishimust.

7. Kui sa armastad Veevalajat, siis lase ta vabaks.

Ütle talle, et ta võib minna kuhu iganes aga tahab ja ta on õnnelik oma vabaduse üle, mida ta kurjasti ära ei kasuta.Kommentaare ei ole