Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sa teadma pead, kui sa armastad Neitsi tähtkujus sündinud inimest

1. Neitsi tahab muuta oma lähedaste elu paremaks. Neil on mingi kuues meel, mis võimaldab neil näha inimestest ja asjadest läbi. Ära üllatu, kui sa näed, et ta lahendab mingit ülikeerulist probleemi, mida mitte keegi teine enda peale võtta ei taha. Hea asi sellega on see, et nad ei karda end väljendada ja asju ja inimesi omale kohale vajadusel panna. Kui sul on Neitsist kaaslane, siis on sul kahtlemata tunne, et tema kõrval oled sa muutunud paremaks inimeseks. See on nende olemus, mis toob sinust parema välja. Kui sa Neitsiga suhtled, hakkad sa nägema elu hoopis teises valguses. Isegi, kui siiani on sul probleeme olnud oma raske isiksusega, suudab Neitsi sinust parema inimese voolida.

2. Neitsi suudab end ise motiveerida, tal ei ole selleks mentorit ega õpetajat vaja. Neitsi armastab seda, mida ta teeb ja teeb oma tööd naudinguga. Ta on uhke selle üle ja kui sa peaksid aga talle selles punktis vastu vaidlema, siis ta võib vihastuda. Teda ei häiri, kui sul on suured plaanid aga sa pead samuti toetama teda tema karjääriredelil. Kui sa ei suuda toetada oma kaaslast tema unistuste ellu viimisel, mis mõtet on siis teie suhtel? Kas sa tead, mis teda elus edasi viib ja innustab? Ambitsioonitunne.

3. Neitsi ei ole romantik sõna otseses mõttes. Isegi, kui ta hindab romantikat, näeb ta alati ka asja praktilist külge. Neitsi ei usu ilusaid sõnu, ta tahab tõendust. Traditsioonilised armastusavaldused võivad tema puhul läbi kukkuda. Ta vajab midagi enamat, et sinu armastuses kindel olla. Loomulikult võid sa talle armastust avaldada, nagu kõik teised seda teevad ja talle lilli kinkida aga kui sa tõesti oled huvitatud talle tõestamast, kui väga sa teda armastad, siis vii prügi välja ja pese nõud ära. Pinguta selle nimel!

4. Kui sul on halb aeg või midagi valesti läinud  - parim moodus on küsida Neitsilt nõu. Tema on ainus, kes suudab sulle kõige paremat ja asjalikumat nõu anda.

5. Neitsi on puhtusemaniakk ja kui sa teda tõsiselt ärritada tahad, siis jäta oma mustad sokid vedelema põrandale. Neitsi näeb palju vaeva, et oma kodu korras hoida, austa sellepärast tema pingutusi ja pane ise ka käed külge.

6. Neitsi on tark ja ettevaatlik. Ta analüüsib koguaeg. Sinuga suhet alustades on ta juba kaugele ette paika pannud teie suhte plussid ja miinused ja selle perspektiivivõimaluse. Sellepärast sul ei maksa imestada, kui Neitsi liiga palju küsimusi esitab, tal on seda info kogumiseks vaja.

7. Neitsi organiseerib ja juhib oma elu täpselt oma äranägemise järgi ja ta teeb seda lisaks suurepäraselt. Ära hakka tema elus midagi muutma, sest igasugused suured üllatuspeod tekitavad temas lihtsalt stressi. Ta soovib parem, et sa organiseerid oma elu korralikult koos temaga ja arvestad tema arvamustega.

8. Jah, muidugi on Neitsi sinu jaoks olemas, aitab sind vajadusel ja kui vaja, ka kaitseb. Ta aimab ette su vajadusi ja soove.
Sellepärast armasta teda nii, nagu tema sind armastab, hoia ja kallista teda. Ja tee tema jaoks seda, mida tema sinu jaoks teeb. Väärtusta teda. Armasta teda. Ütle talle, et ta on ilus. Kui sa teda kogu oma südamest armastada suudad, pole sul aimugi, millise armastusega ta veel sind vastu armastada võib.
Neitsi annab armastusele uue tähenduse.

Kommentaare ei ole