Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sa teadma pead, kui sa armastad Lõvi tähtkujus sündinud naist

Lõvi tähtkujus sündinud naisel on uhke iseloom. Ta ei aja asju poolikult. Tema lojaalsusel pole piire. Kui sa oled tema oma, siis pühendab ta sulle kogu oma aja ja armastuse. Nad on otsustanud oma elus liikuda edasi omaenda äranägemise järgi ja kindlalt eesmärgiks võtnud kohale jõuda. Nad ei näita oma haprust välja, mitte keegi ei või lugeda nende näost seda, mis toimub nende südames. On see siis rõõm või kurbus. Nad tahavad võidelda headuse ja õigluse eest maailmas ning pühkida ära kogu seal valitseva kurbuse.

Lõvist naisel on palju ootusi oma sõprade suhtes. Tema ise on võimeline nii palju endast andma teiste heaks, ta ootab vastu sama.

Kui sa armastad Lõvi tähtkujus sündinud naist, on tegemist kahtlemata su elu armastusega. Ta on väga hea kaaslane, kes sind toetab ja inspireerib.

1. Imetle teda.

Lõvist naisel on suured ootused ja kõrge arvamus iseendast. Niipea, kui sa teda imetlema hakkad, sulab ta süda. Temas on nii palju häid külgi ja omadusi. Ta vaatab alati maailma optimistlikult.

2. Anna talle kogu tähelepanu, mida ta vajab.

Lõvist naine tahab olla ainulaadne ühel või teisel moel. Kui ta on sinu kaaslane, siis pane teda erakordsena tundma, väärtusta teda. Lõvist naine on sodiaagi kuninglikum märk!

3. Tee esimene samm.

Lõvist naine ei armu nii kergelt, sest nad tegutsevad pigem pea, kui südamega. Nad on iseseisevad ja tahavad end tunda vabana. Nad kardavad, et suhe kellegagi seob neid millegi tundmatuga ja vähendab nende potentsiaali. Neil on nii palju ootusi ja ambitsioone omaenda elus, et neil ei jää aegagi muuks.

Kui sa tahad tema usaldust võita, pead sa ise esimese sammu tegema. Ta näitab end esialgu tagasihoidliku ja tõrksana aga ta vajab tähelepanu ja armastust täpselt samapalju, kui kõik teised inimesed.

4. Ole tema vastu tähelepanelik.

Lõvist naine võib näida väga tugevana väljaspoolt aga tegelikult on ta seespoolt väga õrn. Väiksed pisiasjad võivad talle palju haiget teha. Ole sellepärast tema vastu tähelepanelik, sest ta ei tule alati sulle oma muredest rääkima. Tal on selle jaoks liiga kõrge enesehinnang.

Sa märkad kohe, kui ta muutub eemalolevaks ja jahedaks ilma põhjuseta. Tema teod näitavad sulle, et midagi on valesti.

Kui sina oled selle põhjuseks, siis leia aeg, et temaga rääkida. Tal on suur süda ja ta võtab meelsasti su vabandused vastu.

5. Ta on tihti nagu väike kassipoeg.

Lõvist naine on nagu väike kassipoeg, kes armastab mängida. Ta õrritab sind süütute naljade ja kommentaaridega ja naerab ise sellepeale. Väikesed asjad ajavad teda naerma. Tal on hea huumorimeel ja ta armastab lõbutseda.

6. Ole romantiline.

Lõvist naine armastab romantikat. Näiteks oleks hea, kui sa kirjutaksid talle pikki kirju. Või siis luuletusi. Või siis saada lihtsalt sõnum. Siis tunneb ta liblikaid oma kõhus. Ja tuletab talle meelde, et keegi kuskil armastab teda!

Või siis ole lihtsalt rüütellik temaga koos olles. Tee tema jaoks väikeseid asju ja ta paneb seda tähele. Kui sa tõesti teda armastad, siis näitad sa talle oma armastust välja ja sellest talle piisab.


Kommentaare ei ole