Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sa teadma pead, kui su sõber on sündinud Kaksikute tähtkujus.

Kui su sõber on sündinud 21. mai ja 20. juuni vahel, siis on ta Kaksikute tähtkujust. Kaksikuid juhib planeet Merkuur ja nad on Õhu elemendist, tea sellepärast, et sinu Kaksikutest sõber n surmkindlalt veendunud, et ainult tema teab kõike.

Sa pead samuti teadma, et sinu Kaksikutest sõbras on kaks poolsust, otsekui elaks tema sees kaks erinevat isiksust samaaegselt. Isegi oma kõige paremaid sõpru suudab ta kahepoolsus üllatada!

1. Sul pole vaja tema enesehinnangut tõsta.

Kaksikutel on väga hea maitse, seega palju tänu aga nad sinu arvamust ei vaja selles küsimuses. Kaksikute tähemärgi all sündinu armastab iseennast kõigepealt ja oma teist kaksikut selle järel.

2. Kaksikute sõbrad on hästi välja dresseeritud.

Ta on ise nii stiilne, et kannab ilusaid riideid selleks, et mitte halli hiirena rahvamassi sulanduda. Ta tahab olla ainulaadne, sellepärast ära sina ennast temaga samale pulgale tõsta.

3. Kaks pead pole alati targemad, kui üks.

Kaksikute tähemärgi all sündinu ei ole loll aga ta arvab, et ta on palju targem, kui ta seda on. Sa võid talle ette laduda kõik faktid ja tõendid aga see ei aita sind teda veenda. Ütle talle kohe parem, et tal on õigus ja mine poodi shoppama temaga. 

4. Aga tal endal on sadu arvamusi.

Kui sul on kaks (kusjuures suurepärast ja hiilgavat) isiksust, siis on võimatu ühele otsusele jõuda. Kaksikutel võib olla vaja sinu abi, et otsusele jõuda, kui neil on kaks eri perspektiivi ees.

5. Keegi teine on tavaliselt süüdi.

Ta võib süüdistada näiteks oma teist kaksikut aga ta kohe kindlasti ei võta kogu vastutust enese peale, ükskõik mida nad ka valesti ei ole teinud. Võib-olla heal juhul poole süüst. Lihtsalt, et sa ei mõtleks, et ta tahab sind süüdistada.

6. Sa pole tema ainuke parim sõber.

Tal on palju teisi ka! :)


Kommentaare ei ole