Recent Comments

Viimati lisatud

Millele sa pead tähelepanu pöörama, kui sa kuulud O-veregruppi

Kui sa oled O-veregrupiga inimene, siis tead sa juba ilmselt, et sa oled universaalne doonor, sest sa võid anda oma verd kõikidele veregruppidele (A, B, AB ja O) aga sulle endale sobib ainult
O-veregrupi veri.

See pole su ainus eripärasus, mõned sinu veregrupi erinevused muudavad sind täiesti ainulaadseks ja teisteks erinevaks.

O-veregrupp = Palju õnne, sul on tugev tervis ja pikk eluiga!

Võib öelda, et võrreldes teiste veregruppidega oled sa vähem vastuvõtlik haigestumaks mõningatesse haigustesse nagu maohaavandid ja kilpnäärmeprobleemid, mis tekitavad tihti ülekaalulisust ja vedelikupeetust.

Tavaliselt pole sul ka südame-veresoonkonna probleeme.

O-veregrupp - sa oled sündinud võitma!

Jaapanis seostatakse O-veregruppi teatud isiksusetüübiga. On võimalik isegi, et sind võetakse tööle ainult tänu sinu veregrupile. O-veregruppi kuuluvaid inimesi peetakse vastutus- ja kohusetundikeks, organiseerituteks, andekateks, kes on varustatud praktilise meelega. Nad on sündinud logistikud.

Kuna O-veregrupp on meie primitiivete esivanemate veri, usutakse, et selle veregrupi inimeste loogiline mõtlemismeel tulebki sealt.

O-veregrupp: hüperaktiivsus ja impulsiivsus

Tõenäoliselt oled sa hüperaktiivne ja impulsiivne, stressis olles ja võid kergelt vihastada. Nad võivad kõik enda ümber hävitada, kui nad on liiga väsinud või depressioonis.

Kui sa kuulud O-veregruppi, peaksid sa vältima kohvi ja alkoholi. Kohvi tõstab adrenaliinitaset organismis, mis sinu juures on juba liiga kõrge.

Ära unusta sporti mitu korda nädalas, see lõõgastab keha ja vaimu ja väldi piimatooteid, mida su organism hästi ei seedi, eelista loomseid valke ja köögivilju.

Kui sa kuulud O-veregruppi, oled sa erakordne inimene ja suurepärane otsuste vastuvõtja. Ent ära võta otsuseid vastu ega raiska raha, kui sa oled stressis.
1 kommentaar:

  1. Huvitav. Mul on 0 res posit. veregrupp aga mul on diagnoositud krooniline autoimmuunne kilpnäärme põletik.

    VastaKustuta