Recent Comments

Viimati lisatud

Põhjused, miks Sõnni tähemärgi all sündinud on parimad armastajad

Kui sul on Sõnni tähemärgi all sündinud inimesega suhe olnud, siis tead sa kindlasti, millise
armastusväärse, tööka, lojaalse inimesega on tegu. Sõnnil on niipalju häid omadusi, mis muudavad ta suurepäraseks armastajaks aga nad ei jaga oma armastust igale ühele, kes nende uksele koputab. Sõnn vajab sügavat, kestvat, kirglikku suhet, mitte üheöösuhet ja lihtsat flirtimist. Võib-olla just see soov tõelise suhte järele muudab nad suurepärasteks armastajateks, sest nad ei hakka pingutamagi, kui tegemist pole armastusega.

1. Sõnn on lojaalne surmani.

Sa ei leia kuskilt ustavamat kaaslast, kui Sõnn. Kui nad on leidnud kellegi, kes neid tõesti õnnelikuks teeb, nad teevad kõik, et see kestaks. Sõnn jääb sinu kõrvale ükskõik, mis ka elus ei juhtuks. Sa ei pea mitte millegi pärast muretsema, sest ta ei hakka kedagi teist vaatama sinu kõrvalt.

2. Temas on nii palju peidus.

Kui sa kõigepealt Sõnniga suhtlema hakkad, ei räägi ta sulle endast palju. Sõnnidel on oma salapärane külg, nad võivad näida eemalolevad, tundub, nagu nad ei taha sinu peale palju aega raisata. Nad ei taha näida jahedana aga nad on elus niipalju haiget saanud ja õppinud, et ei räägi endast kõike kohe esimesele ettejuhtuvale. Kui sa aga õpid teda lähemalt tundma , siis näed, milliseid varandusi ta sinu eest varjab. Sõnnil on tegelikult palju öelda ja ta on suure hingega, sa pead lihtsalt temaga väga kannatlik olema, et ta õpiks sind usaldama.

3. Neil on suur eetikatunnetus.

Tundub, nagu Sõnni prioriteet oleks ainult töö aga tegelikult teevad nad suure pühendumusega kõike oma elus. Sõnn annab endast kõik, kui ta midagi teeb, on siis tegemist tööga, suhetega, sõpradega, vaimsete asjade või millegi muuga. Nad ei usu asjade poolikusse tegemisse. Nad annavad endast alati 100%.

4. Sõnnid on kangekaelsed.

Sa võid imestada selle üle, et kuidas see iseloomuomadus neist parimaid armastajaid teeb aga kangekaelsus võrdub tegelikult kirega tegemist. Mõtle sellele hetkele, kui sa teiste arvamust kuulda ei võtnud ja tegid omaenda tahtmist. Oma südames sa teadsid, mis on õige ja tegid oma tahtmist. Nii ka Sõnn, nad teevad kõike kirega, pühendumusega, kangekaelsetena kes ei lähe karjaga kaasa vaid kellel on oma suund, uskumused ja arvamused.

Nad tahavad näha asju oma silmaga, see muudab nad üldiselt tugevateks inimesteks, sest nad usuvad iseendasse.

5. Sõnnid on väga romantilised.

Isegi, kui ta seda ei tundu on neil tegelikult oma romantiline külg, mida nad näitavad ainult sellele, keda nad armastavad. Sõnn armastab ilusaid asju ja tahab oma armsamale kõike seda pakkuda. Nende lahkus ja headus muudavad nad parimateks armastajateks, sest nad tahavad oma armsamale ainult parimat.

6. Nad armastavad pikki ja sügavaid jutuajamisi.

Nad hoiavad enda ümber ainult neid, kellega neil on sügav, tõeline, päris suhe. Nad ei usu ilusatesse aga tühjadesse sõnadesse ja niisama vadistamisse. Nad armastavad inimesi, kellega nad tunnevad end samal lainel. Kui sul on suhe Sõnniga, siis ole valmis kuulama tema kõige sügavamaid ja tumedamaid südamesaladusi.

Kommentaare ei ole