Recent Comments

Viimati lisatud

Saja haiguse punkt Zu San Li - pikaealisuse ja tervise saladus!

Ühe Hiina legendi järgi on olemas massaažipunkt, mida kutsutakse Zu San Li (saja haiguse punkt) ja mis aitab võidelda mitmete haiguste vastu ja pikendada eluiga. Avasta kuidas seda punkti leida ja parandada tervist.

Iidne praktika.

Juba tuhandeid aastaid aitab Zu San Li punkti masseerimine hiinlastel ja jaapanlastel olla hea tervise juures ja elada kaua. See praktika seisneb meridiaanide süsteemi peal, mis on elektro-magneetilised kanalid, mille kaudu energia ringleb kogu kehas. Inimese keha koosneb 12 peamisest meridiaanist ja 365 punktist, numbritest, mis tuletavad meelde kuude ja päevade arvu aastas.

Kuidas leida Zu San Li punkt? 

Seda ei ole raske leida: Zu San Li punkt asub just põlvekedra all. Siin on sulle kaks lihtsat nippi, kuidas tema täpset asukohta kindlaks teha. Esimene: kata üks oma põlvedest sama külje käe peopesaga - Zu San Li punkt on väikese kühmu kohal, mis jääb nimeta sõrme ja väikese sõrme vahel. Teine nipp: kui sa istud põrandal, jalad kõverdatult vastu keha, siis näed sa väikest kühmu põlve all - see ongi Zu San Li punkt.

Miks see punkt ja kuidas see punkt suudab pikendada eluiga ja ennetada haigusi? 

Zu San Li punkt asub strateegilises paigas: punktis, mis aitab kontrollida alakehas asetsevate organite tegevust aga samuti ka seljaluude ja organite tegevust, mis on vastutavad seedeprotsessi eest, suguorganeid, neerusid ja neerupealiseid. Need viimased, millel on suur kaitsetoime, on üliaktiveeritud Zu San Li massaažiga. Neerupealised toodavad adrenaliini, hüdrokortisooni ja teisi hormoone. Neid stimuleerides aitab Zu San Li masaaz jääda hea tervise juurde. See aitab alandada vererõhku, stabiliseerida veresuhkrut ja insuliini, reguleerida immuunsüsteemi ja alandada põletikke.

Kuidas masseerida Zu San Li puntki efektiivselt? 

Et kõige rohkem Zu San Li puntkist kasu saada, on soovitatav seda teha käsitsi. Sul ei lähe vaja ei õli ega muid vahendeid. Parim hetk selleks on enne lõunasööki, rahulikus õhkkonnas, lõdvestunult. Masseeri mõlemat jalga iga päev vähemalt 9 korda, umbes 10 minutit mõlemat, istudes. Soorita massaaži ringlevate liigutustega, vasakult paremale. Soovitatav on hingata sügavalt sisse ja välja harjutuse ajal. Samuti oleks hea sünkroniseerida massaaži hingamisega et see veelgi tõhusam oleks ja jääda vaimselt keskendunuks tegevuse eesmärgile milleks on hea tervise juurde jäämine.

Kommentaare ei ole