Recent Comments

Viimati lisatud

5 moodust, kuidas kasutada targalt täiskuu tugevat energiat (kaks päeva enne ja kaks päeva pärast)

Täiskuu energia võib sulle kasu tuua, kui sa seda korralikult kasutada oskad. Ta võib tõsta positiivse energia taset ja äratada mõningaid emotsioone.

Täiskuu toob endaga kaasa suure koguse energiat ja järelikult on oluline rahulikuks jääda. Vastasel juhul ei ole täiskuul mingit positiivset mõju sulle.

Kõik mis leiab aset täiskuu ajal sinu kehas, hinges ja peas - võimendub.  Kui sa oled natuke vihane, siis muudab see sind veelgi vihasemaks. Kui sa oled õnnelik, muudab see sind veelgi õnnelikumaks. Täiskuu energia on väga võimas ja sul ei ole vaja teha muud, kui anda talle hea suund.

Alljärgnevad Feng Shui viis nõuannet aitavad sind kahel päeval enne ja kahel päeval pärast täiskuud kasutama seda energiat korralikult.

Mõtle positiivselt.

Positiivne mõtlemine on alati oluline, eriti oluliseks muutub see aga täiskuu ajal. Aga ära lasku liialdustesse, sest nagu öeldud, täiskuu ajal võtab kõik suuremaid võimeid - sellepärast su positiivsed mõtted võivad tuua rikkalikumaid tulemusi, kui sa kunagi lootagi oled osanud!

Piisab viiest minutist positiivsest mõtlemisest päevas. Näiteks võid sa kirjutada Universumile kirja, et väljendada oma tänu. Või siis jalutada metsas ja imetleda looduse ilu.

Lase oma kujutlusvõimel rännata.

Kujuta ette, et kõik su unistused täituksid! Täiskuu on ideaalne hetk, et seda meetodit parandada. Mõtle oma eesmärkidele ja kirjuta nad kõik paberile üles. Lisaks sellele võid sa kasutada seda suurt positiivset energiavoolu, et kirjutada oma unistuste nimekiri asjadest, mida sa sooviksid saada või teha.

Kirjuta nad üles väikesele värvilisele paberilehele ja kinnita see leht kuskile, kus sa seda näha võid. Mida rõõmsamad on paberi värvid, mida värvilisem ta on, seda parem. Iga hetk, mil sa oma eesmärkidele mõtled, aitab see sul palju rutem neid ellu viia, tänu kuu energiale.

Mediteeri

Sa võid mediteerida üksi või grupis. Täiskuu toob endaga kaasa palju energiat, meditatsioon on hea vahend, mis aitab rahulikuks jääda.

Saada head energiat neile, kes seda vajavad.

Kui suurem energialaine on möödas, saada selle energiaga oma sõpradele, lähedastele, kolleegidele ja isegi võõrastele vabandusi või häid soove.

Saada head ja rahustavat energiat neile, kes kannatavad, kellel on nälg, kes kannatavad sõja all... Vaata, et sinu poolt saadetud energia tuleks südamest.

Hoia end tagasi

Väldi tülisid, konflikte, ära vihastu. Täiskuu on ideaalne hetk, et olla vait, leida rahu ja lasta mõningatel asjadel minna. Hinga sügavalt sisse ja andesta neile, kes sind on reetnud või petnud.

Kui sa ei suuda jätta rääkimata mõnest olulisest asjast, pinguta siis vähemalt niipalju, et tee seda kaks päeva peale täiskuud. Sest kõik, mis leiab aset täiskuu ajal, on alati ülevõimendatud. Järelikult, katsu säilitada tasakaalu ja head energiat.


Kommentaare ei ole