Recent Comments

Viimati lisatud

Hiina meditsiin: neli punkti, mis võimaldavad kaalu rutem kaotada

Hiina alternatiivmeditsiini osad nagu akupunktuur võimaldavad aidata mitmete tervise probleemide puhul ja aidata ka kaasa kiiremale kaalu kaotusele.

See meetod toimib põhimõttel, et iga organ on liidetud otseselt läbi energiakanali kehal asuvate punktidega. Seega, soovides parandada mõningate elundite funktsiooni, peab leidma selle organiga seotud punkti ja seda masseerima.

Et kiirendada kaalu kaotust, pead sa vajutama neljale punktile.

1. Kõrvad.

Masseerides kõrval asetsevat punkti, kiireneb ainevahetus, seega ka kaalu kaotuse protsess.

Masseri seda punkti vähemalt kolm minutit kolm korda päevas, vajutades õrnalt ja masseerides.

2. Nägu.

Näol asuv punkt, mis aitab kiirendada ainevahetust, asub nina ja ülalhuule vahel. Stimuleeri seda punkti kaks korda päevas 5 minutit korraga. See aitab sul näljatunnet kontrolli all hoida ning maandada stressi. Stressi olukorras on inimestel kalduvus rohkem süüa.

3. Käsi.

Seda punkti masseerides vabastad sa keha liigsest niiskusest ja soojusest, stimuleerides soolestiku tööd. Seda punkti peaks masseerima 2-3 korda päevas 1 minuti jooksul.

4. Põlve all.

Seda punkti kutsutakse Zu San Li'ks ja teda kasutatakse tihti akupunktuuris. Selle punkti masseerimine parandab seedimist ja aitab leevendada põletikulisi protsesse kehas. See punkt asub põlvekodara all.

Seda punkti tuleb maseerida igal õhtul kaalu kaotamise eesmärgil. Maseerida tuleks 5 minutit.

1 kommentaar:

  1. Tere. Kas masseerida molemal kael voi ainult yhel? Tavaliselt on reegel moleml aga kuidas siin asjad on?

    VastaKustuta