Recent Comments

Viimati lisatud

Mis juhtub, kui sa paned sidruniviilud ööseks oma voodi kõrvale


Teadsid sa, et sidrun aitab sul parema une leida ja olla ärgates paremas vormis?

Stressi alandav toime

Magama heitmise hetkeks peaks inimene olema rahulik ja lõdvestunud, ent meie tänapäevase kiire ja stressirikka elu juures suudavad vähesed end päevasündmustest välja lülitada. Kui sa oled üks neist inimestest, peaksid sa panema järgmisel ööl sidruni oma voodi kõrvale, sest teaduslikud uuringud on tõestanud, et tsitruseliste lõhnal on aju, närve ja emotsioone rahustav toime.

Parem keskendumisvõime

See võib tunduda küll natuke imelik aga tegelikult on see unetuse käes vaevlevatele inimestele suureks abiks. Keskendumine elu positiivsetele külgedele aitab ajul end optimaalselt reguleerida, et parema kvaliteediga uni tuleks.

Parandab hingamist

Eriti hästi aitab see nohu või allergiate korral. Sidrunil on antibakteriaalne ja antioksüdantne toime, sidruni lõhn aitab vabastada hingamisteid.

Hoiab sääsed eemal

Kui su elukoha juures on palju sääski, kes sind öösiti kimbutavad, siis pane sidruniviilud oma voodi kõrvale. Sidrun hoiab kõik sääsed ja isegi ämblikud eemal.

Rohkem energiat ja positiivseid vibratsioone ärgates.

Hommikune äratus on paljudele raske. Viiludeks lõigatud sidrun voodi kõrval aitab sul uut päeva paremini alustada, sest sidrunilõhn tõstab serotoniini taset ajus, mis tagab õnnetunde ja paneb sind unustama negatiivsed mõtted.

Sa võid hoida sama sidrunit 2 - 3 nädalat oma toas ja peale seda vahetada uue vastu.

Kommentaare ei ole