Recent Comments

Viimati lisatud

Nähtamatu punane saatuseside seob neid, kes on määratud kokku

Ühe legendi järgi on olemas üks nähtamatu punane pael, mis seob neid saatuse poolt, kes on määratud kokku. Ja nad on teineteisega seotud hoolimata ajast, kohast või olukorrast.

Mitte miski ei saa lõhkuda seda nähtamatut punast paela, mis seob neid kahte inimest.

1. Punane.

Punane värv on seotud iha ja kirega . See on samuti saatusepaela värv, mis seob kahte inimest.

2. Päritolu.

Punane pael tuleneb vanast Ida-Aasia uskumusest. Selle legendi järgi on need jumalad, kes seovad punase paela nende pahkluu ümber, kes on saatuse poolt määratud kohtuma või teineteist mingil moel aitama.

3. Nagu hingesõber? 

See sarnaneb natuke Lääne mõistele hingesõbrast. Ainus erinevus on, et punase paelaga seotus näitab rohkem kellegagi seotust, mitte oma teise poole olemasolu.

4. Legend.

Nii, nagu mitmed teised vanad legendid, on ka punase paela lugu natuke problemaatiline. Räägitakse, et ühel õhtul koju minnes nägi üks poisike üht vana meest raamatut lugemas.  Poisike küsib temalt, mida ta loeb. Vana mees vastab, et ta loeb üht abieludest rääkivat raamatut ja ütleb poisikesele, et ühel ilusal päeval abiellub too ühe tüdrukuga. Aga kui ta näitab poisikesele tüdrkutu, kellega too on määratud abielluma...

5. Probleem.

Poisikesele ei meeldinud see idee, sest ta ei tahtnud abielluda. Ta viskas vana meest kiviga ja jooksis minema nii ruttu, kui võimalik. Aastad möödusid ja poisikesest kasvas noormees. Tema ja küla kaunima tüdruku vahel plaaniti abielu, ent kui ta eemaldas neiu loori, nägi ta...

6. Kartus.

Tema tulevasel naisel oli väike arm kulmu kohal. Kui ta temalt küsis, kuidas ta selle sai, vastas neiu, et kui ta oli alles väike, oli üks poisike teda kiviga visanud. Tõestade seega nende saatusliku abielu.

Selle legendi järgi on osad suhted saatuse poolt ette määratud. Ükskõik, kui kaugel te teineteisest olete, pael jääb teid siduma.

Hiina legendi järgi on see Yuè Xià Lao, üks vana kuujumal, kes seob armastatuid punase paelaga.

Jaapani kultuuri järgi seotakse punane pael ümber väikese sõrme. Ja et seda sidet katki teha, peab sõrme lõikama.

Usutakse, et punane peal pahkluu ümber ei liigu kõndides. Hiinlased usuvad, et see seotakse meie pahkluu ümber juba sündides. Aja möödudes see side ainult tugevneb, lähendades meid inimesele, kellega saatus on meid kokku määranud.

Kommentaare ei ole