Recent Comments

Viimati lisatud

Stimuleeri õnnepunkti, et negatiivse energia vastu võidelda

Stimuleeri õnnepunkti, et võidelda negatiivsete energiate vastu ja tugevdada immuunsussüsteemi.

Inimorganismis on üks elund, millest palju ei räägita aga millel ometi on kõik põhjused, miks teda õnnepunktiks kutsutakse. Selleks organiks on tüümus. Tüümus paikneb südame kohal rinnakuluu all. Tüümus on organ immunoloogilise koostisega. Vastsündinute ja laste juures on see organ hästi välja arenenud, tema areng jõuab tippu puberteedieas ja hiljem hakkab taandarenema.

Immuunsuse võti on peidus tüümuses. Sellel näärmel on väga oluline roll organismi kaitseprotsessis T-lümfotsiidide ja teiste ohtude vastu ja samaaegselt on see esimene nääre, mis hakkab vananema.

Bioloogia ja immuunbioloogia spetsialistid on välja töödanud meetodi, mis võimaldab selle näärme funktsioone taastada läbi tüvirakkude. Peale katsetamist antibiootikumide ja vaktsineerimisega immuunsussüsteemi kaitsmiseks, panustavad teadlased tüümuse elukvaliteedi pikendamisele.

Kuidas tüümuse asukohta leida? 

Pane kaks sõrme kaela alla rinnaku lähedale, see on ligilähedane tüümuse asupaik.

Tüümust kutsutakse ka õnnepunktiks. See nääre aitab võidelda negatiivse energia vastu, tugevdada immuunsussüsteemi ja heaolu.

Kuidas seda aktiveerida? 

Patsuta aeglaselt ja masseeri seda kohta, see on hea meetod, et tõsta energiataset.

See nääre säilitab endas organismi energiat ja reguleerib selle taset ebakorrapärase töö korral. Stress muudab selle näärme väikeseks ja vähendab ta eluiga.

Stimuleeri tüümust oma käega õrnalt patsutades. Sa võid patsutada aeglaselt või puudutada õrnalt oma sõrmeotstega või siis masseerida 20 - 30 minuti jooksul hingates samal ajal sügavalt.

Sa märkad, et su õnnepunkt on aktiveeritud, kui sa tunned kerget kihelust kehas ja tunned end õnnelikult. See ei juhtu alati otsekohe. Tee seda harjutust iga päev.

Kui sul on probleeme paanikahoogudega, masenduse või stressiga, siis võid seda harjutust sooritada lausa mitu korda päevas.

Kommentaare ei ole