Recent Comments

Viimati lisatud

Taevas sõlmitud abielu ehk sinu elukaaslane on saatuse poolt juba valitud

Kas sa oled tundnud kunagi, et tõeline armastus siiski eksisteerib? Et su hing igatseb kellegi järele, kelle su süda kohe ära tunneks? Mis oleks, kui sa saaksid teada, et su elu kaaslane on tegelikult sinu jaoks välja valitud, ainult et sa ei tea seda. See on sinu hing, mis seda õrnalt loota julgeb. Sinu intuitsioon teab seda samuti.

Taevas teab seda. Kogu universum teab seda. Ja kui sa seda inimest kohtad, on sul tunne, nagu tunneksid sa teda kogu elu. Temaga koos olles tunned sa värinaid üle kogu keha, mis saavad alguse südamest. Teie hinged kuuluvad kokku.

Kui saatus teid ka lahutama peaks, kui vahemaa oleks teie vahel liiga suur, kui te kaotaksite teineteise jälje aastakümneteks - viiks elu teid ikka ja jälle teineteisega kokku. Sa oled temaga seotud. Mingi nähtamatu jõud on teie vahel.

Kas tundub liiga ilus, et tõsi olla?

Väike nõuanne sulle: usalda oma vaistu. Sinu intuitsioon ei peta sind. Ära otsi kõiges loogikat.

Olgu, küsid sa nüüd, kui see taevane armastus on tõde, miks siis niipaljud paarid lähevad lahku?

Iga asja jaoks on oma aeg ja koht. Nagu ütleb üks vanasõna: igal asjal on oma põhjus.

Me ei saa teisi muuta ega sundida neid armastama. Ei saa tagant sundida suhet, kui see enam ei toimi.

Vanad suhted on läbi saanud. Kunagi olid nad ilusad aga see sai otsa. Isegi, kui pärast tekkisid tülid, olid need ikkagi õppetunnid. Sa õppisid tundma oma jõudu ning nõrku külgi. Sa õppisid tundma oma iseloomu negatiivseid ja positiivseid külgi.

Eriti, see mis sa õppisid oma purunenud suhetest, on võti uue kaaslase jaoks, selle, kellega saatus on sind määranud kohtama.

Sa õppisid olema tugev. Sul on olemas vajalik suhte jaoks vajalik tasakaal. Sa õppisid, et suhtes täiendavad kaks inimeste teineteist.

Et olla hea elukaaslane, pead sa jääma iseendale truuks. Sa pead leppima enesega sellisena, nagu sa oled nii väliselt, kui sisemiselt.

Inimesed eksivad tihti ja rikuvad ise oma elu. Eksimine on inimlik. Aga sa oled ärkvel. Sa otsid valgust pimeda tunneli teisest otsast. Ja sa leiad selle valguse. Seda kutsutakse hingesõbra otsinguks.

Kui sa suudad lõpuks võtta ja leppida endaga sellisena, nagu sa oled, elad sa südamega. Sinu saatuse poolt määratud kaaslasega on samamoodi . Ja see loob teie vahel suhte, kus ei ole hirmu, vaid teineteise mõistmist ja vastastikkust toetust.

Kui ta läheb välja ilma sinuta, ei muretse sa ega tunne armukadedust, sest side, mis teid kahte seob, on tugevam kõigest muust.

Vastastikkune usaldus on suhte alus.

Tänapäeva maailmas, kus on nii palju lahutusi, on seda kõike nii raske uskuda. Tavaliselt alustatakse kooselu valedel põhjustel või ei ole tegu õige hingesõbraga. Ja alguse saab see kõik ühiskonna survest, mis ei ole vallaliste suhtes just kõige leebem. Suhet alustatakse ihast teise inimese järgi, hirmust üksinduse ees. Keegi ei pööra tähelepanu hingesugulusele, intuitsioonile - sest hirm valitseb kõige muu üle.

Armastus aga ei ole materiaalne vajadus. Tõend sellele ei ole pealiskaudne. Tõelises suhte son kõik loomulik, mitte sunnitud. See peitub väikestes zestides, koosveedetud hetkedes, mis tugevdavad usaldust. Teine inimene täidab su südame ja hinge ja sellest sulle piisab täiesti.


2 kommentaari:

  1. Kõige paremini lahti seletatud. 😊 suur aitäh!

    VastaKustuta
  2. Kes kunagi seda tunnistust loeb, peaks minuga ja minu perega tähistama, sest see kõik algas naljana mõnedele inimestele ja teised ütlesid, et see on võimatu. Minu nimi on Kaapo Jääger ja mina olen Tallinnast, kuid kolisin oma naisega Chicago USAsse. Ma olen õnnelikult abielus kahe lapsega ja armas naine. Minu perekonnaga juhtus midagi kohutavat, kui ma kaotasin oma töö ja mu naine lahkus mu majast, sest ma ei suutnud enda ja perekonna vajaduste eest hoolitseda. tema ja minu laste kohta. Mul õnnestus üheksa aastat mitte mingit abikaasat, et mind laste eest hoolitseda. Ma proovin saata oma naisele testisõnumi, kuid ta blokeerib mulle, et ma temaga rääkida püüan rääkida oma sõbra ja tema pereliikmetega, kuid siiski teavad, et võiks mind aidata ja ma olen esitanud taotluse nii paljudele ettevõtetele, kuid nad tegid siiski ärge kutsuge mind, kuni tuli ustav päev, et ma ei unusta kunagi oma elus.Kui kohtasin oma vana sõbra, kellega ma selgitasin kõiki oma raskusi ja rääkis mulle suurest mehest, kes teda aitaks saada head tööd coca cola firma ja ta ütles mulle, et tema loitsu ratas, kuid ma olen inimene, kes ei usu kunagi õigekirja rattaga, kuid otsustasin talle proovida ja Drigbinovia õpetas mind ja näitas mulle, mida need seitse päeva lõunasöögi ajal teha. Ma järgin kõiki juhiseid ja teen seda, mida ta palus mul hästi teha.Drigbinovia veenduge, et kõik läks hästi ja mu naine näeks mind jälle pärast Drigbonovia imelist tööd. Mu naine helistab mulle tundmatu arvuga ja vabandas ning ta ütles mulle, et ta tõesti jätab mind ja meie lapsed ja mu naise tagasi koju. Ja kahe päeva pärast Ettevõte, kellele ma esitan oma tänulikkuse kirja, nüüd olen ma Ameerika Ühendriikides. Soovitan teile, kui teil on probleeme, saatke sellele e-kirjale teade: doctorigbinovia93@gmail.com või WhatsApp talle aadressil +2348144480786 ja saate parima tulemuse. Võtke asjad enesestmõistetavaks ja see võetakse sinult. Ma soovin teile parimat.

    VastaKustuta