Recent Comments

Viimati lisatud

Üks küsimus, mis võimaldab sul teist inimest tundma õppida.

Inimese isiksust on raske esmapilgul kindlaks määrata. Tavaliselt esimesel kohtumisel katsub enamik inimesi jätta endast positiivset ja head muljet ja alles hiljem tuleb esile tema tõeline olemus.

Üks teaduslik uuring kinnitab, et inimese tundmaõppimiseks ja tema tõelise loomuse kindlaks tegemiseks on vaja esitada talle piisab talle üks küsimus. Ja see küsimus hõlmab endast teada saamist, mida see inimene arvab kellegist teisest.

Dustin Wood, kes on Wakes Forest'i ülikooli psühholoogia professor, kinnitab järgmist:
"Sinu arvamus teistest inimestest ütleb palju sinu enda isiksuse kohta. Kui sul on teistest inimestest positiivne arvamus, siis viitab see sinu enda positiivsele isiksusele."

See viis, kuidas sa teisi inimesi näed, viitab sellele, kui õnnelik ja rahulolev oled sa ise oma elus ja mil määral teised inimesed teda hindavad.

Õnnetutel ja rahuolematutel inimestel on tavaliselt negatiivne pilt teistest inimestest, täpselt samuti nagu nartsislikel ja antisotsiaalsetel inimestel, kellel on kalduvus olla kriitiline teiste inimeste suhtes.

Wood selgitab: "Lihtne kalduvus näha teisi inimesi negatiivses valguses viitab depressiooni ja isiksushäirete esinemise suurele tõenäolisusele."Kommentaare ei ole