Recent Comments

Viimati lisatud

Hoia end halva südamega inimeste eest.

Halbu ja kurjade kavatsustega inimesi on igal pool, neid ei saa vältida. Kuhu sa ka ei läheks võid sa kohata mõnda halba inimest.

Aga kahjuks on inimesi, kelle kavatsusi pole kohe esmapilgul näha. Need on psühhopaadid ja ilma südameta inimesed, kellest võib isegi raske uskuda olla, et nad tegelikult ka olemas on.

Nii raske on uskuda, et keegi võib sulle haiget teha, sinu tundeid reeta või sind haavata ilma mingi näilise põhjuseta.

Meil on raske leppida sellega, et keegi võib sulle niimoodi näkku valetada ja levitada jutte lihtsalt selleks, et kellelegi halba teha. Ja seda kõike ilma väiksemagi kahetsuseta.

Need inimesed teevad kõik, et teisele haiget teha ja et teda hävitada nii emotsionaalselt, füüsiliselt kui ka materiaalselt.

Millised on märgid, mis näitavad, et sul on tegemist kurja südamega inimesega, kelle eest peaks eemale hoidma.

1. Ta tahab kõike kontrollida.

Kahjuks nende oma ego on kõige tähtsam ja nad tahavad kõike oma kontrolli all hoida.

Kurja südamega inimesed ei hooli teiste reaktsioonist, nad ei vastuta oma tegude eest ja elavad omaenda reeglite järgi ega pööra tähelepanu moraalinõuetele.

2. Nad on väga osavad selleks, et tekitada segadust, kaost ja konflikte.

Kurja südamega inimesed moonutavad tõde, valetavad ja väldivad vastutuse enda peale võtmist. Halva südamega inimesed ei tunnista reaalsust ja kasutavad selleks valet.

3. Nad ei tunne kahetsust.

Kurja südamega inimesed ei tunne sõna kahetsus. Nad ei katsugi end paremaks muuta, neile meeldib olla just selline, nagu nad on, samal ajal teistele mõista andes, et ta on hea inimene.

4. Nad manipuleerivad teistega osavalt.

Kahjuks ei taha sellised inimesed end muuta ja jäävadki sellisteks, nagu nad on. Nende elu on illusioon ja nad toidavad end teiste kannatustest.

5. Halva südamega inimesed mängivad heade inimeste sümpaatiaga.

Halva südamega inimesed nõuavad teistelt inimestelt head kohtlemist, vabandamist ja aktsepteerimist nende poolt, kelle nad on hävitanud ilma kaastundeta.

On sinul juba tegemist tulnud sellise inimesega?

Kommentaare ei ole