Recent Comments

Viimati lisatud

Kuidas teada saada, et mees petab?

1. Mehe sõbrad on sinu juuresolekul eemalolevad.


Oled sa märganud, et mehe sõbrad on hakanud sinu juuresolekul imelikult käituma? Nad on eemalolevad ja väldivad sind. Meestel on kalduvus rääkida kõigest oma parimatele sõpradele, seepärast on tõenäoline, et su mehe sõbrad on teadlikud tema truudusetusest.

2. Ta pöörab sulle rohkem tähelepanu.

Isegi kui ta on sinu vastu alati olnud armastusväärne pöörab ta nüüd sinu vastu veelgi rohkem tähelepanu. Alguses tundub see sulle armas ja tore, sest sa võtad seda, kui tõendit, et ta sind armastab aga aja möödudes hakkad sa endale küsimusi esitama. Mees teeb sulle kingitusi, toob lilli, teeb komplimente. See on tegelikult ta süütunne, mis teda tagant tõukab ja soov puhast südametunnistust saada.

3. Ta tööpäevad on pikemad.

Kui varem ta pingutas, et õigel ajal koju jõuda ja pani selge piiri era- ja professionaalse elu vahele, siis nüüd juba mõnda aega venivad ta koosolekud õhtuti pikemaks.

4. Ta hoolitseb enda eest.

Ta on alati enda eest hoolitsenud aga nüüd korraga juba mõnda aega on ta hakanud oma väljanägemise kallal rohkem vaeva nägema. Ta vaatab rohkem peeglisse ja vähem sind. Võib-olla on ta hakanud tegelema spordiga, käib spaas, massaazis, juuksuris rohkem, kui tavaliselt.

5. Ta veedab rohkem aega oma telefonis.

Sa näed, et ta suhtleb kellegagi koguaeg. Ta vahetab salasõnu ja sinu pilt tema telefoni ekraanilt on kadunud.

6. Ta eelistab ilma sinuta omavaba aega veeta.

Õhtuti jääb ta kauemaks tööle, nädalavahetustel on tal tegemist, sa oled märganud, et te ei tee ena midagi koos. Tal on alati midagi plaanis koos sõpradega. Ta kasutab kõiki vabandusi, et sinu kõrvalt minema saada.

7. Ta tuju muutub pidevalt.

Ühel päeval armastab ta sind ja leiab, et sa oled kõige parem, teisel hetkel külvab ta su süüdistustega üle. Tõenäoliselt võrdleb ta sind oma peas oma armukesega. Ta kallistab sind aeg-ajalt, sest ta südametunnistus piinab teda aga järgmisel hetkel ütleb ta sulle ükskõik mida, sest ta tahab sinu kõrvalt minema saada.


1 kommentaar:

 1. See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...
  (1) Sa tahad oma endist tagasi.
  (2) Soovite saada oma ametikohas edutamist.
  (3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind.
  (4) Sa tahad last.
  (5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid.
  (6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma.
  (7) Vajate vaimset abi.
  (8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada.
  (9) Lõpetage lahutus.
  (10) Raha rituaalide kutsumine.
  (11) Võida valimised.

  VastaKustuta