Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sinu sünnikuupäev sinu kohta räägib?

Sünnikuupäevale ei pööra enamik inimest mingit tähelepanu ent selgub, et niisamuti, kui ka horoskoop, võib inimese sünnikuupäev tema kohta nii mõndagi paljastada.

1, 10, 18, 19, 27, 28: Sündinud juhid

Nendel kuupäevadel sündinud inimesed on võimelised andma oma elu oma lähedaste eest. Nad väärtustavad teiste inimeste elu ja õigusi, ning teevad kõik, et teised edu saavutaksid. Tihti unustavad nad seejuures iseenda.

Nad on väga head suhtlejad, julged, enesekindlad ja mõistvad kõikide vastu. Nad on sündinud juhid, mitte miski ei saa neid takistada.

3, 9, 12, 15, 21, 29, 30: Loomingulised

Nad on väga loomingulised. Nad unistavad maailmast täis kunsti ja kultuuri, vaatavad elu läbi iga vaatenurga, et paremini kõike mõista.

Kui sa oled sündinud ühel neist kuupäevadest ja tunned, et kunsti valdkond sind tõmbab, ei tohiks sa kõhelda. Sa võid isegi üllatuda oma andekusest ja loomulikust talendist.

4, 25, 16, 5, 14, 23: Seikleja hing


Kui sa oled sündinud ühel neist kuupäevadest, siis armastad sa ilmselt seiklusi ja põnevust. Sa ei kõhkle hetkegi, kui elu sulle uusi väljakutseid saadab. Kõik põnev on sinu jaoks köitev ja sa tahad kõike ise näha.

Sulle meeldiks, kui teised sulle sarnaneksid ja sulle igale poole järgneksid, kahjuks pole paljudel sinu energiat.

8, 17, 22, 26, 13, 24, 31: Sinu elu keerleb ümber su pere

Sa huvitud palju oma lähedaste elust ja saatusest. Mis ka ei juhtuks, sa oled alati nende jaoks olemas.

Sama lugu on ka sinu sõpradega, sõbrad on sinu jaoks su teine pere.

2, 6, 7, 11, 20: Empaatiline

Kui sa oled sündinud nendel kuupäevadel, oled sa tõenäoliselt üks empaatilisematest inimestest. Sina tunned hea ja halva vahet, sa ei jäta teisi inimesi hätta ja sa oled valmis enda ja teiste inimeste õiguste pärast võitlema ükskõik kellega.

Sellepärast tunned sa tihti stressi ent oma probleemidele lähened sa alati loogika ja analüüsiga.

Kommentaare ei ole