Recent Comments

Viimati lisatud

Miks on Jäära tähtkujus sündinud inimest nii raske armastada?

Alati ei ole lihtne oma kaaslast mõista ja temast aru saada. Ja kui astroloogia ka veel omapoolt juurde paneb, siis muutub kõik veelgi keerulisemaks. Jäärad juba ise ei ole kõige kergema iseloomuga inimesed.

Jäärad näitavad üles äärmuslikku julgust, nad on tuntud uljaspead.

Miks teda raske on armastada? 

Sest Jäär ei hakka ümber nurga keerutama. Ta räägib asjadest otse, nii nagu nad on. Ta ütleb sulle otse välja, kui talle sinu juures miski ei meeldi. Enamik inimesi ilustab oma jutte, Jäär aga on siirus ise ja ütleb kogu tõe otse välja. Ja see teda ei huvita, kas see tõde sulle haiget teeb või ei.

Kui sa armud Jäära tähemärgi all sündinud isikusse, siis viib ta su mugavuse tsoonist välja. Ta tahab alati uusi kogemusi saada, uusi asju proovida, uutes restoranides käia, uusi toite süüa. Ta tahab maailma avastada. Ta tahab kõike näha.

Kui sa armud Jäära, siis tunned sa, nagu oleksid nooremaks läinud. Jäär narritab sind nagu teismeline ja nii sa temaga end tunnedki. Ta ajab sind naerma, paneb su põsed õhetama ja südame tukslema.

Kui sa armud Jäära, siis arvesta, et tema jaoks ei ole mitte miski piisav. Ta tahab alati rohkem. Rohkem tähelepanu. Rohkem armastust. Rohkem kallistusi. Ta ei ole iialgi rahul. Ta otsib igavesti õnne taga.

Jäär võib teha asju ootamatult ja spontaanselt. Näiteks saadab ta sulle sõnumi kell kaks öösel, et öelda, et ta tahab sukelduma minna või ümber-maailma reisile. Ta teeb julgeid asju ilma kaks korda eelnevalt mõtlemata.

Jäär ei kõhkle sulle märkust tegemast, kui sa oled eksinud. Kui sa eksid, siis ta ütleb sulle. Kui ta vihastab, siis ta näitab seda sulle välja. Ta ei hakka end tagasi hoidma, et sulle meelehead teha.

Jäär seab ennast prioriteediks. Ta võib tunduda egoist aga see on ainult sellepärast nii, et ta ennast armastab. Ja ta teab, mida ta väärt on. Ta ei lase kunagi kellelgi end käsutada.

Jäär tunneb kergesti igavust. Ta ei taha minna igal nädalal samasse restorani ja vaadata sama filmi mitu korda. Rutiin on tema jaoks tappev.

Jäär suudab sind hulluks ajada oma tunnetega. Kui ta on õnnelik, siis ta ainult räägib. Kui ta on kurb, sis ei tule ta voodist välja. Temaga koos on kõik äärmusest äärmusesse, pooltoone ei eksisteeri. Iga tuju on äärmuslik.

Jäär on armukade. Iga kord, kui sa oma eksist räägid. Iga kord, kui sa kedagi teist vaatad. Iga kord, kui sa teda mängus võidad. Ta armastab võistelda aga vihkab kaotusi.

Jäär ei karda füüsilist kontakti. Ta hoiab sinu käest, kui te tänaval jalutate. Suudleb sind teiste ees.

Ta paneb sind end tundma elavana, metsikuna, hulluna. Ta armastab sind kirglikult ja tuliselt, nii nagu mitte keegi sind veel kunagi armastanud ei ole.

Kui sa peaksid Jääraga lahku minema ei saa sellest mitte iialgi üle. 

Sa ei taha peale teda enam mitte kedagi teist.

Kommentaare ei ole