Recent Comments

Viimati lisatud

Kui sa oled sündinud Amburi tähtkujus

Amburid on ambitsioonikad ja lahked. Olles sündinud tulemärgi all, on neil materialistlik ja vaimne külg tugevalt välja arenenud. Amburid otsivad tarkust. Nad on kahestunud primitiivsete naudingute ja ideaalse filosoofia vahel ja suudavad üldiselt leida kuldse kesktee nende kahe vahel.


Ambur on suur optimist

Ambur on väga hea suhtleja, ta on avatud meelega ja armastab oma ideid teistega jagada. Tema eripärasus on ta suur huumorimeel. Ta köidab teisi oma karismaga.

Kui ka kõik teised on tuju kaotanud on Ambur ikkagi positiivne. Loomulikult tuleb ka tema elus ette halbu päevi aga need ei kesta kunagi liiga kaua. Isegi, kui ta peaks läbi elama midagi rasket, ei puuduta sellised sündmused teda kaua. Ambur armastab elu ja leiab alati põhjuse, miks naeratada. Õnneks on Amburi optimism nakkav ka teistele.

Ambur on iseseisev.

Amburid on kuulsad oma iseseisva ja iseteadva loomuse poolest - nagu kass, käib ta oma rada pööramata tähelepanu teiste pilkudele. Ta ei armasta neid, kes on temast kõrgemale seatud. Ta järgib seadusi ainult siis, kui ta peab seda vajalikuks.

Ambur on entusiast.

Ja tema entusiasm on nakkav. Räägi talle mõnest projektist, mida sa realiseerida tahaksid ja ta on esimene, kes sind toetab ja julgustab. Ambur ise kubiseb uutest ja põnevatest ideedest aga kahjuks pole tal kunagi aega ega kannatlikkust, et neid kõiki ellu viia.

Ambur on siiras.

Ambur on ise aus ja hindab teiste juures siirust ja otsekohesust.

Amburil on palju sõpru.

Tänu tema loomusele on Ambur kõikide poolt armastatud ja sõbrana väga hinnatud. Ambur on ju alati positiivne ja leiab igast olukorrast väljapääsu, kes ei tahaks endale sellist sõpra? 

Ambur armastab juhtida.

Niikaua, kui sa lased Amburil otsustada ja juhtida on kõik hästi. Ära lase endale muljet avaldada tema autoritaarsest küljest. Ja kui ta tahab kõikide eest otsuseid vastu võtta on parem, kui sa lased tal tegutseda. Sest sa ei taha näha solvunud Amburit, ega ju?

Ambur on lahke.

Isegi, kui Amburi siirus võib mõnikord haiget teha, pole see kunagi tahtlik. Ambur on legendaarse lahkusega, ta on suure südamega ja aitab alati neid, kes abi vajavad. Ise aga ootab ta, et asjad saaksid korda aetud otsekohe, ilma viivitusteta, sest Ambur ei armasta ootamist.

Amburil on raske oma tundeid varjata.

Isegi, kui ta katsub oma tundeid tagasi hoida, varem või hiljem tema spontaansus reedab teda. Saa asi kehtib nende suhtes, keda Ambur ei armasta, ta ei suuda varjata oma vastumeelsust.

Ambur tahab asjad kohe sirgeks rääkida.

Ambur eelistab probleemidega kohe tegeleda. Tülide ja erimeelsuste korral ei jäta ta asju lahtiseks.

Ambur on otsusekindel.

Tal on võistleja vaim. Ja Ambur kaotab harva.

Ambur armastab võita.

Ta on ambitsioonikas ja ei lase end takistustest heidutada. Ta armastab võita ja oma eesmärke saavutada.

Kommentaare ei ole