Recent Comments

Viimati lisatud

Millega teised su südame purustavad horoskoobi järgi

Kui sa oled mitu korda juba armastuses petta saanud, tekib sul tunne, et tõelist armastust pole olemas. Tegelikult aga võib lihtsalt olla nii, et sa oled teda valest kohast otsinud.

Et mitte uuesti lasta oma südant puruks tallata, analüüsi ennast natuke. Milline inimene sa oled ja miks su teele satuvad alati halvad inimesed? Muide sinu tähtkujul võib olla suur roll sinu enese teadmata selle juures, sest see mõjutab sinu isiksust ja viisi, mismoodi sa oma suhtes käitud ja reageerid.

JÄÄR

Jäär on elu täis, alati uuteks väljakutseteks valmis, armastab kõike uut ja seiklusi. Ainuke probleem Jääradega on see, et nad ei võta kiirust piisavalt maha, et armastust leida. Jäär otsib enda kõrvale teist sellist, nagu ta ise: keegi, kes on täis energiat ja seiklushimu. Aga selliseid ei ole palju ja vaese Jäärakese süda ongi purustatud. Kurvalt läheb ta minema, süda täi kahetsust, et raiskas niipalju oma väärtuslikku aega inimese peale, kes seda ei vääri.

Kui sa oled sündinud Jäära tähtkujus, siis võta kallis inimene natuke aega maha, kui asi puutub su armuelusse. Mis siis, kui sa ei tunne enam liblikaid kõhus, mis siis, kui suur kirg ja romantika on selja taga, see inimene, kelle sa valisid, võib olla väga hea elukaaslane. Sa ju ei tea, kui sa ei proovi, ta võib sind veel üllatada!

SÕNN

Sõnn on jonnakas ja kangekaelne ja kui ta endale kellegi on leidnud, siis peab ta end kõigi õigustega omanikuks ja selline käitumine ajab ta partnerid põgenema. Alguses võib ta tunduda väga tore a lahe aga ei lähe kaua aega, enne kui Sõnni visa loomus esile kerkib ja oma tõelist olemust näitab. Kiiresti võib ta muutuda liiga pealesuruvaks partneriks, kes nõuab oma kaaslaselt kogu tema tähelepanu.

Selline omanikutunnetus viib ainult lahku minemiseni, sest see mõjub teistele lämmatavalt. Suhte lõpus ta partner lahkub, jättes Sõnni suurde arusaamatusse ja mõistmatusse - ta oli ju nii kindel, et ta kaaslane tema kõrvale kogu eluks jääb ja ainult talle kuulub.

Sõnn võib pidada sellist käitumist kiindumuse ja armastuse märgiks aga tegelikult see ei ole nii. Ta peab leppima, et ta ei saa oma partnerit alati kontrollida ja ta peab elu nautima, mitte seda juhtima.

KAKSIKUD

Kaksikud armastavad vabadust, lõbutsemist, nad võtavad elu kergelt ja elavad praeguses hetkes. Nende personaalne võlu ja kubisev energia tõmbab teisi ligi, tihti aga on nendeks inimesed, kes muudavad Kaksikud ainult õnnetuks.

Partnerina on Kaksikud väga vastuolulised, nad armastavad oma vabadust ja neil on raske kellegagi koos elada. Nende elukaaslastel on raske neid mõista. Sest tundub, nagu ei võtaks nad midagi tõsiselt. Ka mitte oma suhet. Ja tulemuseks on see, et üks pooltest lahkub.

Kui Kaksikud kedagi armastavad, peavad nad seda välja näitama oma partnerile ja oskama teda rahustada.

VÄHKVähk teab, kuidas armastada ainult, et ta teeb kõike liiga palju. Ta muudab oma armastuse objekti oma maailma nabaks, külvab ta üle väikeste tähelepanuavaldustega.
Ent, kui ta ei saa vastu samu tundeavaldusi, hakkab ta kahtlema.

Vähi jaoks on kõige olulisem tunda end armastatuna ja ihaldatuna. Kui ta seda ei saavuta, siis võib ta kõik ära rikkuda. Ta võib minna isegi mujale otsima seda tähelepanu, millest tal kodus puudu jääb.

Vähk peab õppima paremini end väljendama. Neil on loomupärane puudus mitte oma tõelistest tunnetest rääkida.

LÕVI

Lõvi suur enesekindlus ja rambivalguse armastus võivad alguses joovastada aga halva inimese korral võib kõik ruttu halva suuna võtta.

Üks partneritest võib muutuda eemalolevaks, kui ta võitleb selleks, et Lõvile tema keeristormile sarnanevas elus järgneda ja valida eemaldumise selle asemel, et otsida pidevalt Lõvi tähelepanu ja murdes seejuures Lõvi südame.

Isegi, kui Lõvi suur enesekindlus võib lasta paista, et ta on murdmatu, on Lõvi juhitud oma südame poolest ja võib kokku variseda kergemini, kui ükskõik, milline tähemärk. Kui keegi peaks teda reetma, siis kannatab ta isegi rohkem, kui teised.

NEITSI

Neitsi idealistlik loomus võib teda muta suurepäraseks elus aga kui asi puutub armastusse, siis viib see tihti lahku minemiseni.

Neitsi kõrged normid panevad ta tihti oma partnerit kritiseerima, mille tagajärjel see ei tunne end piisavalt heana ja võimetuna midagi korralikult tegema. Tavaliselt ei talu inimesed kaua välja liiga nõudlikku Neitsit ja jalutavad ta juurest minema purustades seejuures ta südame.

Neitsi peab lõpetama oma vigade kordamise tulevikus ja armastama oma kaaslast sellisena, nagu ta on, mitte ootama, et too oleks tema ideaalide ja ootuste kõrgusel.

KAALUD

Kaalude jaoks on harmoonia ja tasakaal kõige olulisemad, nad kannatavad kui ei leia seda oma suhtest. Kaalud ei suuda elada koos kellegiga, kes on liiga lodevate elukommetega, muretu loomusega ja ettevaatamatu elus.

Kahjuks aga tänu oma delikaatsele loomusele ja soovile tasakaalu leida ei tea nad, kuidas probleeme elus lahendada ja keskenduvad negatiivsusele. Enesehaletsus aga ei ole külgetõmbav ja see viibki nende kaaslased neist eemale, murdes Kaalude südame.

Kui Kaalud tahavad tulevikus seda vältida, siis peavad nad olema ettevaatlikud  oma partnerit valides.

SKORPION

Kirglik Skorpion vajab metsikut, kirglikku ja tormakat armastust, mille vastu nad ennast ise purustavad. Skorpionil on raskusi kellegi usaldamisega ja ta ei hakka kellegagi tõsisemalt tegelema enne, kui ei armasta seda inimest tõsiselt.

Tal võib tekkida vajadus oma kaaslast domineerida oma primitiivsete ja tugevate tunnetega. Ta véoib lämmatada oma kaaslase liigse armukadedusega. Ta vajab tegevust, draamat, unustamatut armastust.

Skorpioni armastus on väga tugev, sellepärast enne kui Skorpion taas oma tulist armurünnakut alustab peaks ta kindlustama enne, et see inimene ka ta rünnakule vastu suudab panna.

AMBUR

Vastandid võivad tõmbuda küll aga kui asi puutub Amburisse, siis toob see tavaliselt endaga kaasa lahku minemise. Ambur tahab enda kõrvale reisikaaslast ellu, teist seiklushimulist nagu ta ise seda on ja mitte kedagi, kes armastaks liiga palju kodus istuda.

Amburi kõige suurem hirm on elada rutiinis, see tekitab temas suuri pettumusi. Valides omale elukaaslast peab ta kindlustama, et see ka vastaks tema ootustele, muidu lõppeb nende suhe üsna ruttu.

Õnneks on Amburil palju energiat ja rõõmus meel, tal pole aegagi, et haletseda lõppenud suhet ja nad leiavad üsna ruttu endale uue partneri.

KALJUKITS

Kaljukitse praktiline ja otsusekindel loomus takistab neid sattumast nende inimeste otsa, kes neile ei sobi aga seda võib siiski juhtuda. Kaljukits ei ole suhtes tunnetest pimestatud aga ta võib põgenema ajada oma liigse pragmaatilisusega partneri.

Kaljukits võib olla tihti liiga hajameelne, kui asi puutub pisiasjadesse, mida kõik oma suhtes teevad. Ta võib hakata norima asjade pärast, mis seda ei vääri.

Kaljukits on ambitsioonikas ja armastab endale eesmärke seada. Ta vajab enda kõrvale kaaslast, kellel on samasugused ootused. Vastasel korral muutub nende suhe ainult suureks pettumuste allikaks.

Et vältida lahku minemist, peab Kaljukits õppima end lõdvaks laskma ja lubama oma ellu natuke romantikat, selle asemel, et iga järgmist sammu kontrollida.

VEEVALAJA

Veevalajatel on hea iseloom aga tihti kardavad nad omaenda tundeid ja selletõttu on teistel raskusi, et neile lähemale pääseda. See võib jätta mulje, nagu ei huvitaks Veevalajat mitte miski, nagu oleks ta ükskõikne teise inimese vastu ja ta partner eemaldub tasapisi. See tekitab Veevalajas üllatuse, sest tal on raskusi armastuse tegelikest normidest arusaamisega.

Veevalaja tahab mängida elus omaenda reeglite järgi ja isegi, kui alguses võib tema ainulaadne ja originaalne lähenemine olla külgetõmbav, pikemaajalises perspektiivis tekitab see mõistmatust ja arusaamatust.

Enne uue kaaslasega suhte alustamist peab Veevalaja kindlustama, et see teda hästi on mõistnud. Veevalaja tunneb end väga õnnetuna ja reedetuna, kui selgub, et ta partner ei jaga tema uskumusi ja eluvaadet.

KALAD

Rohkem, kui teisel tähemärkidel, on Kaladel tugev side vaimse, emotsionaalse ja spirituaalse maailmaga. Ja sellepärast ei mõista teised, kui tugevad on Kalade sisemised tunded.

Armastuse suhtes on Kalad idealistid ja optimistid. Nad veedavad oma elu otsides õiget partnerit, kellega neil oleks tugev side, mis ületab kõik üleloomulikud piirid. Nad väsivad aga, kui peavad vastu astuma igapäevaelu kohustustele ja tunnevad end murtuna, kui ei saa elada oma muinasjutulist elu.

Samal ajal, kui nad otsivad teise maailmaga ühendust leida, ei leia nende kaaslased nende kõrval oma õiget kohta ja jalutavad lõpuks lihtsalt minema.

Et seda vältida, peaksid Kalad maa peale tagasi tulema ja õppima end tagasi hoidma romantika suhtes ja minema edasi elus samm haaval.


Kommentaare ei ole