Recent Comments

Viimati lisatud

Mitu last sul horoskoobi järgi olema peaks?

JÄÄR


Sul on palju energiat. Ja suur süda. Tähtede järgi peaks sul olema umbes kolm või neli last.

SÕNN

Sa oled rahulik ja mõistlik. Tänu oma praktilisele meelele, soovid sa ainult kahte last. Kahe lapsega suudad sa pakkuda neile mõlemale piisavalt tähelepanu ja hoolt.

KAKSIKUD

Hea uudis on see, et sina saad endale kaksikud. Kaksikud, kellel on mõlemal erinev iseloom, mille pärast sa eriti valvas pead olema.

VÄHK

Sinul on ilmselt suure vanusevahega lapsed. Sa oled suurepärane lapsevanem, kes armastab oma lapsi üle kõige ja kes oskab neid mõista.

LÕVI

Lõvile ennustavad tähed kahte kuni nelja last. Lõvil on oma lastele palju armastust, hoolt ja tähelepanu anda.

NEITSI

Sul on kalduvus liiga palju muretseda, sellepärast piisab sulle ühest lapsest. Üks laps lisaks oleks juba liig ehkki erandeid tuleb tihti ette.

KAALUD

Sinu tasakaalutunnetus ütleb sulle, et laste arv ei oma tähtsust, tähtis, et su elu oleks tasakaalus lastega. Mitu last sobib sulle hästi.

SKORPION

Skorpion on suutelised hakkama saama suure hulga lastega. Ta tahab end armastusega ümbritseda ja leiab lapsi kasvatades oma elu mõtte.

AMBUR

Ambur on suur seikleja, see tähendab seda, et tema elukorralduse juures võivad lapsed hakata end üksi tundma. Kõige sobivam oleks tähtede järgi üks laps Amburile.

KALJUKITS

Kolm last sobib sulle ideaalselt. Sa oled hästi organiseeritud, sellepärast laste kasvatamine sulle probleeme ei valmista.

VEEVALAJA

Tähtede järgi peaks sul olema üks laps. Kõige rohkem kaks aga üle seda on juba liig, mis liig.

KALAD

Sinu jaoks laste arv probleeme ei valmista - mida rohkem, seda uhkem. Viis last näiteks?

Kommentaare ei ole