Recent Comments

Viimati lisatud

Mida räägivad käejooned sinu armuelu kohta?

Tulevik on sinu enda kätes! Käejooned sinu peopesal võivad ennustada tulevikku, eriti just armastusse puutuvat.


Pane peopesad kõrvuti ja vaata oma käejooni. Esimene joon on armastusejoon.

1. Kui su käejooned on samal kõrgusel.

Kui jooned on samal kõrgusel tähendab see, et su armusuhted on stabiilsed, püsivad, tugevad ja kestavad kaua. Sa oled rahumeelse iseloomuga, rahulik, hea ja armastate hoolt kanda oma partneri eest. Sa järgid elus loogikat ja mõistust, kui südant ja tundeid. Sa kohandud kergelt uute situatsioonidega ja sa pead vastu igapäevaelus vastutulevatele raskustele.

Sa oled hea ja tundlik, kes armastab olla ümbritsetud ja teistele rõõmu valmistada. Sa vajad teiste heakskiitu. Sa valid endale elukaaslaseks inimese, kes meeldib ka su sõpradele ja lähedastele.

2. Parema käe joon on kõrgemal. 

Selline käejoonte asetsus näitab, et sa oskad oma vigadest õppida. Teiste arvamus ei lähe sulle korda. Sulle meeldivad sinust palju vanemad inimesed. Sa ei kõhkle oma unistustele järgnemast. Ühiskondlikud normid sind kinni ei pea. Sinus on palju loomingulisust ja ilmselt oled sa tunnustust leidnud mõnes kunstivallas.

Sa oled vaba meelega, spirituaalne. Sa armastad inimesi sellepärast, kes nad tegelikult on. Sa ei vasta alati teiste ootustele. Tõenäoliselt valid sa endae elukaaslaseks kellegi, kes on sinust palju vanem.

3. Vasaku käe joon on  kõrgemal.


Sa oled tugev inimene, julge, kes võtab väljakutsed vastu ilma ainsagi kõhkluseta. Sulle meeldib kirglik ja tugeva iseloomuga partner. Ka välimusel on suur tähtsus sinu silmis. Ilmselt valid sa enda kõrvale endast palju noorema inimese.

Sa armastad kõike kontrollida. Sa teed kõik, et asjad sinu tahtmist mööda sujuksid. Sa armastad reisida ja uusi silmapiire avastada. Sa teed palju sporti, sul on liiga palju energiat.

Kommentaare ei ole