Recent Comments

Viimati lisatud

Mida su nina kuju sinu isiksuse kohta räägib?

Täpselt nii nagu sõrmede või huulte kuju annab aimu sinu isiksusest, võib nina kuju samuti rääkida sinu iseloomu iseärasustest. Uurimistöö, mille viis läbi Iisraeli ülikooli Ben-Gurioni  teadlane Abraham Tamir ja mille tulemused avaldas ajakiri Journal of Craniofacial Surgery, on olemas täpselt 14 erinevat nina kuju. Siin on aga kaheksa kõige levinumat nina kuju ja see, mida see sinu kohta reeta võib.

1. NUUBIA NINA

Nuubia nina paistab silma oma pikema ninajuure poolest, laiemate ja ümmarguste sõõrmete poolest. Sellise ninaga inimesed on üldjoones uudishimulikud ja elavad. Nad on eeslarvamusteta, optimistlikud ja mis peamine - positiivsed. Need on sellised inimesed, kes näevad klaasi pooleldi täis ja kes armastavad lahendusi leida.

Nuubia ninaga inimesed on ausad ja siirad, nende heade omaduste poolest on nad väga hinnatud kaaslased.

2. KREEKA NINA

Selline ninatüüp oli Kreeka ajal täiuslikkuse tipp, just selle põhjuse pärast ristiti ta just selle nimega ja seda nina võib kohata enamike selle ajastu skulptuuride pealt. Kreeka nina, mida kutsutakse ka sirgeks ninaks, paistab silma oma sirgjoonelisuse, kitsaste ninasõõrmete ja terava ninaotsa poolest.

Sellist tüüpi nina seostatakse lojaalse ja otsusekindla inimesega. Need inimesed on tavaliselt intelligentsed, distsiplineeritud ja praktilise meelega. Neil võib olla raskusi oma tunnete väljendamisega ja sellel võib olla suur mõju nende suhetes teiste inimestega.

3. KULLI- ehk KOTKANINA

Selline ninatüüp on kaarjas kuni ninaotsani.

Sellise ninakujuga inimesed on siirad, ausad, otsekohesed, karismaatilised ja entusiastlikud. Nad pööravad palju tähelepanu põhimõtetele ja printsiipidele, oskavad neid kaitsta ja ei karda väljakutsetele vastata. Need inimesed on tavaliselt väga loomingulised.

4. KUMER NINA

See ninakuju sarnaneb kullininale, selle erinevusega, et ninaots on palju teravam. Sellise ninakujuga inimesed otsusekindlad ja tihti paindumatud oma otsuste vastuvõtmise juures. Nad pühenduvad täiel määral oma töösse ja on hästi organiseeritud. Tihti liiga pedantsed.

5. NÖBININA

Sellist nina peetakse ideaalseks ninaks. Ninaots on natuke ülespoole suunatud  ja ninakuju on peen. Sellise ninakujuga inimesed on üdiselt väga tundlikud ja head. Nad on suure südamega ja ei kõhkle oma lähedastele vajadusel abi pakkumast. Nad on tundliku iseloomuga.

6. SIRGE NINA

Selline ninakuju on eriti levinud Aasiamaades. Tegemist on sirge ninaga, mille ots on natuke lamedam. Ninasõõrmed on laiad ja ümmargused, mis reedavad inimese tugevat isiksust, kellel on vähe kannatlikkust.

7. NÕGUS NINA

Sellisel ninakujul on väike kühm ninaseljal, mis ei ole eriti silmapaistev. Nõgusa ninatüübiga inimesed on üldiselt head ja alati valmis teisi aitama. Nad on kergesti solvuvad.

8.  KÕVER ehk ROOMA NINA

Sellise ninakujuga inimestel on kuldne süda.  Ninaseljal olev kühm on kumer. Rooma ninaga inimesed on pühendunud kõigisse oma ettevõtmistesse. Nad on alati valmis teisi ära kuulama ja on väga head sõbrad. Nad pööravad aga tihti liiga palju tähelepanu materiaalsetele asjadele. 

Kommentaare ei ole