Recent Comments

Viimati lisatud

Test - vali üks sulg.


Igal inimesel on erinev iseloom. Psühholoogide järgi võib erinevaid iseloomusid aga jagada gruppidesse ja neid on võimalik omakorda ära tunda teatud kriteeriumite järgi. Baseerudes värvide ja vormide teooriale usuvad psühholoogid, et sule valik ülalolevate viie seast võib reeta salajasi iseloomujooni.

Vaata tähelepanelikult viit sulge, esimene sulg, mille sa valid on see, mis sulle sarnaneb ja mida sa endaga kõige rohkem samastad. Seejärel loe alt, mida see sinu kohta räägib. Tulemused võivad sind üllatada.

Sulg nr. 1

Rahu ja harmoonia valitsevad sinu elus ja su lähedaste seas, sa armastad rahumeelseid inimesi, kes sulle sarnanevad. Sa oled õilsa hingega, kes armastab teisi inimesi aidata ja kes ei ütle kunagi ära, kui sinult nõu ja abi palutakse. Sul ei ole raske teistele läheneda ent sa armastad end ümbritseda inimestega, kes jagavad sinu maitset ja kellel on samad huvialad, kui sinul endal. Mõned inimesed võivad arvata, et sa oled nõrk aga tegelikult oskad sa olla lihtsalt hea kõikidega. Teine omadus, mis sind iseloomustab on sinu kujutlusvõime. Sa armastad väljakutseid ja teha võimatut, et oma eesmärke ellu viia. Sa naudid elu.

Sulg nr. 2

Sul on suur kohanemisvõime, hea mälu ja sa õpid kiiresti. Sa oled perfektsionist, kes katsub alati anda endast parimat ja sa ootad ka teistelt sama.

Sa oled väga tark ja tugev, kahjuks aga meeldib sulle end teistest eraldada, sest sa armastad kõike  ise õppida ja seda ilma teiste abita. Hoolimata sellest on sinu ümber alati inimesi, kes sind toetavad ja julgustavad sind su eesmärke ja unistusi ellu viima.

Sulg nr. 3

Sa oled iseseisev, armastad loomingulisust ja ei talu niisama olemist. Sa järgned oma unistustele kuni lõpuni ja viid kõik oma ettevõtmised lõpuni. Ainus, millele sa pead tähelepanu pöörama, on su sõprade valik. Sa tead, kuidas kõikidega  hästi läbi olla, sa oled tuntud oma heade juhiomaduste poolest.

Sulg nr. 4

Sa oled tugeva iseloomuga ja see eristabki sind teiste seast. Sul on suur kujutlusvõime ja vajalikud oskused, mille abil probleeme lahendada. Sa otsid ja leiad alati parima lahenduse. Inimestele jätad sa alati esmapilgul autoritaarse ja kõike kontrollida sooviva inimese mulje.

Tänu oma tugevale ja muljetavaldavale isiksusele ei jää sa kunagi märkamatuks ja sinu kohalolekut panevad alati kõik tähele. Sind ei ole kerge petta, sul on alati head argumendid. Sa armastad perfektsionismi ja sellepärast oled sa nõudlik iseenda vastu.

Sulg nr. 5

Sa oled artist varustatud suure loomingulise ning muljetavaldavad kujutlusvõimega. Sa armastad tõenäoliselt maalikunsti, muusikat, teatrit ja kõike, mis on seotud kunstiga. Tihti oled sa liiga enesekriitiline ja kahtled oma võimetes. Sa kardad läbikukkumist. Sa oled perfektsionist ja tahad alati anda endast parima. Sa armastad ühendust loodusega ja otsid kõiges ilu.


Kommentaare ei ole