Recent Comments

Viimati lisatud

Kuidas ära tunda materialistlikku naist?

1. Ta on pealiskaudne.


Enne kõike on ta läbi ja lõhki pealiskaudne ja ta isegi ei varja seda. Tal on kunstküüned, ta maniküür on alati laitmatu ja liiga silmatorkav, ta riietus on liiga kerglane ja silmapaistev, tal on liiga tugev ja mitmekihiline meik, liiga kõrgete kontsadega kingad, kallite firmade käekotid nagu Vuitton jne, Chanel'i päikeseprillid (teiste moesolevate firmamärkide seast), viimase mudeli nutitelefon, terve hunnik ehteid ja seda nimekirja võib veelgi pikemaks venitada aga juba sellegagi võid sa olla kindel, et tegemist on materialistliku naisega.

2. Teda huvitab raha. 

Teda huvitab raha, eriti sinu raha ja see on muuseas üks põhjustest, miks ta sinu kõrvale jääb...Või ei jää... Kui su rahakott ja pangaarve on alati korralikult täis, äratab see tema huvi ja see on kindel, et siis jääb ta sinu juurde. Miks? Sest, et siis võib ta igal ajal sinult suuri summasid välja kasseerida, et enda kõige hullemaid soove rahuldada. Odavad asjad tema uudishimu ei ärata, jäta see endale meelde. Kui sa oled seda joont juba tema juures märganud, siis on üsna võimalik, et tegemist on materialistliku naisega.

3. Ta armastab kallihinnalisi ja luksuslikke asju.

Ta armastab asju, mis on kallid ja luksuslikud. Temaga koos lähed sa ainult ülimoodsatesse kohtadesse, kõige kallimatesse restoranidesse ja lähed kalli raha eest puhkusele. Ära loodagi, et ta hakkab sööma võileiba või hamburgerit ja ära arvagi, et võid temaga koos telkima minna. Materialistlik naine armastab luksust ja mugavust, mis sellega kaasas käib. Ära unusta, et ta ei saa oma maniküüri ega meiki ära rikkuda.

4. Tal on materialistlikud sõbrannad.

Nii nagu tema isegi, on ka ta sõbrannad materialistid. Muuseas, ta käib ainult omasugustega läbi ja nende jututeema keerleb ümber shoppingute, raha ja jõukuse. Kõik muu on neile täiesti ükskõik ja neil jätkub silmi ainult kõige selle jaoks, mis on pealiskaudne ja materiaalne, peaasi, et see vastaks nende maitsele. Tema sõbrannad on seega samuti materialistid ja see on ainus tingimus, et olla osa nende seltskonnast. Ta võib ruttu kindlaks määrata millist naistega tal sõbrannatseda maksab ja millistega mitte. Sa märkad ruttu, kuidas ta erinevate reageerib erinevate inimestega.

5. Ta ei maksa mitte kunagi.

Loomulikult ei maksa ta mitte kunagi ja ei kutsu sind mitte kuskile. Sina oled see, kes maksab ja ta teeb nii, et see nii ka jääb. Tema valib ja sina lihtsalt lepid sellega, et võtad oma pangakaardi või rahapataka välja, peaasi, et su materialistlik naine oma soovid rahuldatud saaks. Muuseas ta valib ka sind su pangaakardi järgi. Tavalise pangakaardiga sa talle juba silma ei jää. Muuseas ta ei hakka seda sinu eest varjamagi. Ära loodagi, et võid ta viia sööma kuskile suvalisse kohta. Ta tahab ainult kõige paremat ja kõige kallimat. Ta ei käi ka iialgi soodusmüükidel.

6. Ta kritiseerib kõiki teisi naisi.

Ta on üleolev teiste naiste suhtes ja ei varjagi seda, vastupidi! Ta leiab, et mõni riietub nii halvasti ja üksluiselt, teine jälle ei oska kontsadega käia ja kolmandal on nii kole soeng või juuksevärv. Lühidalt on sinu materialistlik naine kõigist parem ja ta kuulutab seda kõval ja valjul häälel. Ta armastab uhkustada ja tunda oma üleolekut teiste suhtes.

7. Ta meelitab selleks, et oma tahtmist saada.

Ta oskab võrgutada ja meelitada selleks, et ainult oma tahtmist saavutada. Ta kasutab väljapressimist igas olukorras. Ta oskab sellejaoks oma keha koos vajaminevate sõnade ja hoiakuga ära kasutada, ainult selleks, et oma tahtmist saada ja sind veenda talle ja tema kõikidele soovidele alla andma. Muuseas sa märkad ruttu, et talle jääb alati viimane sõna ja et ta alati saab seda, mida ta tahab sinu või kellegi teisega. Mitte keegi ei suuda talle vastu hakata, ta teab seda väga hästi ja mängib selle peale. Sa oled tema võrgus ja ei saa enam niisama välja, juhul muidugi, kui sul jätkub piisavalt raha tema ülevalpidamiseks. Meelitamine ja flirtimine on tema tugev relv, mida ta kasutab, et sinu südant pehmendada.

8. Ta kollektsioneerib mehi.

Materialistlik naine kogub mehi, sest kuna ta on pealiskaudne, väsib ta ruttu kõigest, kaasa arvatud meestest, kellega ta läbi käib. Ta tahab alati rohkem ja ei kõhkle mehi vahetamast lihtsalt kapriisi pärast, peaasi, et mehel oleks piisavalt raha, mida ta kulutada võiks. Et materialistlikku naist enda kõrval hoida, tuleb talle pidevalt võimaldada kõike, mida ta hing ihkab. Vastasel juhul läheb ta mujale vaatama.

9. Vanusevahe ei loe talle.

Üks märkidest, mis näitab, et tegemist on materialistliku naisega, on seik, et vanusevahe jätab ta täiesti ükskõikseks. Eriti, kui ta palju noorem sinust, on üsna kindel, et tegemist on ainult huviga sinu raha vastu. Materialistlikku naist ei huvita teise kommentaarid ja arvamused, teda huvitavad ainult tema enda pealiskaudsed soovid. Sellepärast võib ta endale valida palju vanema mehe, peaasi, et see mees oleks rikas ja valmis tema tahtmisi täitma.Allikas: seductionbykamal.com


Kommentaare ei ole