Recent Comments

Viimati lisatud

Horoskoop: 4 tähemärki, kellest on parem eemale hoida, kui nad vihastavad.

Mõned väga keevaverelised inimesed ei suuda oma viha kunagi tagasi hoida ja elavad selle tihti teiste peal välja. Need on inimesed, kes ei kõhkle karjuda, asju lõhkuda või lausa kasutada vägivalda.


JÄÄR

Jäär tahab alati, et asjad saaks tehtud tema äranägemise järgi. Niipea, kui ta märkab, et kõik tema tahtmist mööda ei kulge, ei kõhkle ta oma arvamust valjusti välja ütlemast. Ja kui ta vihastab, siis kuulevad seda kõik, ta ei suuda end talitseda. Ettevaatust temaga sellistel puhkudel.

SÕNN

Sõnn on äärmiselt kangekaelne. Ka tema nõuab, et asjad oleksid tehtud tema äranägemise järgi ja kui ta oma tahtmist ei saa, siis ta vihastab ja üsna kenasti.

Kui Sõnn vihastab, siis valdab teda tõeline raevuhoog. Tema on võimeline asju lõhkuma ja ütlema asju, mida ta hiljem kahetseda võib.

Parem on sellistel puhkudel temast eemale hoida.

NEITSI

Neitsi on tõsise meelelaadiga ja tööga nalja ei tee. Ta tahab, et asjad saaks tehtud õigel ajal, et kõik oleks organiseeritud ja tema töö on ta kohustuste seas esireas.

Kui aga seal peaks takistusi vahele tulema, siis ta vihastab. Kui ta peaks sinu pärast tööle hilinema, vihastab ta. Ta ei kõhkle sulle ütlemast asju, mida ta pärast kahetseb.

KALJUKITS

Kaljukits hindab oma elus korda ja tahab kõike kontrollida

Kui sa aga suudad teda närvi ajada, siis teeb ta sulle tõelise peapesu. Ta ei andesta sulle vigu, mida sa korda saata võid ja võib sulle sõnadega väga palju haiget teha.

Kommentaare ei ole