Recent Comments

Viimati lisatud

5 asja, mis meestele ei meeldi.

Tihti võib väike pisiasi kogu õhtu ära rikkuda. Ja sa ei saa ise ka aru, mida sa valesti tegid või ütlesid. Siin on viis asja, mis meestele ei meeldi ja mida sa teha ei tohiks!


1. Ära lahenda probleeme tema eest. 

Paljud naised arvavad, et kergendavad mehe elu lahendades tema eest probleeme. Nad ei saa aru, et nad ei tee kellelegi sellega teenet. Mees ei taha näidata end nõrga või oskamatuna, ta tahab olla see, kes suudab ise oma probleemid lahendada. Kui naine ise tahab hakata pükse kodus kandma, võib see suurt pahandust tekitada.

2. Pidev vingumine ja halamine.

Kui paljudele meestele meeldib oma naisukesi lohutada niipea, kui nad näevad, et viimasel tuju halb on, siis enamik mehi talub halvasti seda, kui naine terve päev otsa millegagi rahul ei ole. Naine, kes on õrn ja tundlik, on kena ja tore aga naisega, kes on liiga emotsionaalne, on raske. See ärritab meest pikapeale.

Loe ka:  Märgid, mis näitavad, et tegemist on hea mehega.

3. Liiga kallite kingituste tegemine.

Mehed ei talu tavaliselt, kui neile kalleid kingitusi tehakse. Nad leiavad, et see on liigne demonstratsioon.

4. Pidevalt oma õiguse taga ajamine.

Mees ei talu, kui sa pidevalt oma õigust igas asjas taga ajad. Kui sa talle koguaeg etteheiteid teed või tahad tõestada, et sul alati õigus on, siis see võib teie suhet ainult halvemaks muuta.

Loe ka:  10 asja, mida mees sulle kunagi ei tunnista.

5. Tema pärast kõigest loobumine.

Meestele ei meeldi naised, kellel tahtejõudu üldse pole. Isegi, kui see tuleb heast südamest ei väärtusta see ühtegi naist. Armastus ei tähenda isiklust elust loobumist. Meestele meeldivad iseseisvad naised.

Kommentaare ei ole