Recent Comments

Viimati lisatud

Mida sina esimesena pildil näed?


1. Sebrad.

Sa oled inimene, kes meeldib teistele.

Sul on palju sõpru ja sa hoiad neid. Sa ei oskagi oma elu ilma oma lähedaste ja sõpradeta ette kujutada, sina juba üksi kaugele elama ei koli. Sulle meeldib koostöö ja seltsielu. Sa peaksid mõtlema rohkem iseendale ja oma soovidele.

2. Lõvi

Sul on väga suur enesearmastus ja sa oled sellest teadlik. Ilma ainsagi südametunnistuspiinata jälitad sa oma saaki pööramata suurt tähelepanu teistele. Ja kui sa oled saanud kätte selle, mida sa tahad, siis neelad sa selle alla ilma pikemalt järele mõtlemata. Sinu tugevus seisneb su jõus ent sul on ka nõrkusi. Üheks neist on see, et sa väsid ruttu ja sul on raskusi teistega koos tööd teha.

3. Lind sebra selja peal.

Kui sa nägid esimesena lindu, siis pöörad sa palju tähelepanu pisiasjadele. Tõenäoliselt oled sa perfektsionnist ja idealist, vähemalt oma eluvaldkonnas. Sa oled õiglane ja objektiivne ja tahad elada ilusat elu.

4. Lõvi ja sebrad samaaegselt.

Kui sa nägid nii lõvi, kui sebrasid samaaegselt, siis oled sa sündinud juht. Sa suudad olla vastavalt olukorrale nii lõvi, kui sebra. Sa oled energiline, ettevõtlik ja tark. Sa oled fantastiline liider.

Kommentaare ei ole