Recent Comments

Viimati lisatud

Millised kuud toovad sulle sellel aastal õnne horoskoobi järgi?

KALJUKITS (22. detsember - 19. jaanuar)


Sa leiad ruttu inimestega emotsionaalse ühenduse ja leiad ühise keele peaaegu kõigiga. Tänu sinu sotsiaalsele loomusele on sul palju sõpru, kellele sa alati toetuda võid. Aasta algusest saadik oled sa läbi elanud palju tõuse ja mõõnasid aga su hea õnn on jäänud stabiilseks. Märtsi- ja detsembrikuu toovad sulle palju õnne.

VEEVALAJA (20. jaanuar -18. veebruar)

Veebruar toob sulle õnne ja enesekindlust, mida sa vajad. Veebruarikuu jooksul tunned sa, et sul on piisavalt jõudu, et oma eesmärke ellu viia. Juunikuu toob sulle aga vahendeid, mille abil sa saad oma unistusi ellu viia.

KALAD (19. veebruar - 20. märts) 

Sa oled väga tundlik ja elad tugevalt läbi seda, kui õnn su maha jätab. Tihti oled sa uskunud, et ebaõnn sind jälitab ja lakanud uskumast oma õnnetähte.

See aasta aga tuleb sinu jaoks teistsugune. Õnn naeratab sulle märtsis ja detsembris. Need kaks kuud toovad sulle õnne, mida sa vajad, tuues su ellu rõõmu ja armastust.

JÄÄR (21. märts - 19. aprill)

Sellel aastal oled sa juba suuri edusamme teinud. See hoogne progress läheb edasi aina kasvavas tempos tuues sulle edu märtsi-, aprilli- ja detsembrikuus. Need kuud toovad sulle vajaliku energia ja hea õnne.

SÕNN (20. aprill - 20. mai)

Juba mõnda aega tunned sa, et sa ei tammud paigal. Sa tunned, et su hea õnn sind tasapisi maha jätab. Aprillikuu aga tõotab olla erinev teistest, tuues sulle õnne ja jõukust.

Ka juunikuu on sinu jaoks õnnelik, tuues su ellu uusi kogemusi.

KAKSIKUD (21. mai - 20. juuni)

Sul oli hiljuti raskusi oma probleemide lahendamisega. Sa tunned pettumust ja ei suuda otsustada. Juuni- ja juulikuu toovad sulle õnne, mida sa vajad. Kasuta seda head õnne selleks, et reisida ja oma unistusi ellu viia.

VÄHK (21. juuni - 22. juuli)

Sul on raskusi uute sõprade tegemisega, sa ei usalda nii palju enam inimesi nagu enne ja sa ei näita teistele oma tõelist palet.

See takistab sul oma suhteid alal hoida. Ent ära muretse, õnn ei ole kadunud. Aprilli- ja juulikuu toovad su ellu õnne, mida sa vajad.

LÕVI (23. juuli -22. august)

Sind tuntakse su energilise loomuse poolest. Sa oled pidevalt liikumises ja tihti ei jätku sul piisavalt aega, et oma suhete eest korralikult hoolitseda.

Juuli ja august toovad sulle õnne, kasuta seda, et puhata ja mõtelda teiste inimeste peale.

NEITSI (23. august - 22. september) 

Viimasel ajal on su elus olnud palju stressi, see on sind natuke masendanud. Lisaks sellele tundub sulle, et kõik ei lähe päris nii, nagu peaks. Ent ära heida meelt, õnn on pöördumas. Septembrikuus naeratab õnn sulle taas ja kõik saab paremini korda, kui sa arvatagi julged.

KAALUD ( 23. september - 22. oktoober)

Sulle tundub, et su elus pole enam kirge ja romantikat. Ent varsti see muutub. Õnn naeratab sulle juunis ja oktoobris, tuues su ellu uusi tutvusi ja kohtumisi.

SKORPION ( 23. oktoober -21. november)

Viimasel ajal on su mõtted ja teod natuke sassis, sul puudus vajalik selgus, mis aitaks sul elus edasi minna. Mai- ja novembrikuu muudavad palju, tuues sulle vajalikku energiat ja õnne.

AMBUR ( 22. november - 21. detsember)

Sa oled hea suhtleja ja alati seiklusteks valmis. Sa leiad, et aasta algusest saadik on hea õnn sind pigem saatnud ja ootad põnevusega, mida ülejäänud aasta sulle toob.

Õnn ei lakka sulle naeratamast ja november ja detsember tõestavad seda. 


Kommentaare ei ole