Recent Comments

Viimati lisatud

Test: Milline sõrmus meeldib sulle kõige rohkem?


Kõikidel inimestel on omad eelistused, kõikidele ei meeldi üks ja sama. Erinevused muudavadki inimesed isikupärasteks. Inimeste isiklikud eelistused aga võivad palju rääkida selle inimese kohta. Milline neist kuuest ilusast sõrmusest sulle meeldib kõige rohkem? Kui sa ei suuda kahe sõrmuse vahel valida, siis tähendab see seda, et sinu iseloomus leidub mõlema sõrmuse energiat.

Sõrmus nr. 1

Sina oled kuninganna, kes tunneb oma väärtust. Kuninganna on aus iseenda ja oma alamate vastu. Mõnikord sa paned teisi kannatama oma liiga autoritaarse olemusega aga sinu loomulik võlu paneb neid ruttu kõike unustama.

Sa oled siiras ja tugev ning võlud kõiki neid, kes su ümber on. Sellest hoolimata kannatavad inimesed tihti su liigse otsekohesuse tõttu.

Sa meeldid inimestele üldiselt aga kui vaja, ei kõhkle sa oma arvamust välja ütlemast.

Sõrmus nr. 2

Sa oled väga õnnelik inimene. Sa oled rõõmsameelne, armastad luksust ja sära. Sa kannad kalleid ja ekstravagantseid rõivaid, su kodu on silmapaistvalt kaunistatud ja esile tõstetud. Sa ei ole tavaline inimene. Seda on näha su riietest ja kodust. Sa oled otsekohene ja spontaanne, sa ütled tihti mõtlemata välja esimese asja, mis sulle pähe tuleb.

Sinu töö ja karjäär ei ole su elus esmakohal aga ka mitte viimasel, su töö saab alati õigel ajal tehtud. Sul on oma kindel ettekujutlus tulevikust ja sa oled veendunud, et ühel heal päeval elad sa oma unistuste elu.

Sõrmus nr. 3

Sa oled armastus! Sulle meeldib armastada ja armunud oled sa tõenäoliselt iga päev. Tavaliselt tunned sa suurt armastust kõige vastu oma elus: mehe, töö, lemmikasja jne . Sulle meeldib samuti reisida. Sa tahad jagada oma elu nendega, keda sa armastad.

Õnn ja armastus muudavad su ilusaks. Sul on väga armas naeratus. Su rõõm on alati siiras. Sa nakatad oma rõõmu ja positiivse meelega ka teised enda ümber.

Sa hindad iga elatud päeva, pisikesed asjad muudavad su elu väärtuslikuks ja sa oskad neid hinnata. Ilusad tassid, lilled, muusika - sellel kõigel on sinu jaoks suur tähtsus.

Sõrmus nr. 4

Sa oled tiiger. Sa oled metsik, täis säravat energiat. Sinu silmi on raske unustada. Su pilk tungib ka kõige sügavamatesse hingesaladustesse, lugedes sealt nagu avatud raamatust.

Teised inimesed tahaksid sind paremini tundma õppida. Aga sa valid endale hoolega tuttavaid ja ainult mõned on sinu tutvusringkonda lubatud. Ja neid inimesi usaldad sa pimesi. Sa ei andesta iialgi reetmist ega petmist.

Sa võlud teisi ja tekitad armukadedust aga sa ise ei pane seda tähelegi.

Sõrmus nr. 5

Kas sa valisid selle armsa sõrmuse? Siis tea, et sa oled ilusa südamega inimene, kellest kumab seletamatut valgust. Sa oled see, kes ravib teiste inimeste hingi.

Väljastpoolt oled sa pigem tagasihoidlik, sul on suur tutvusringkond, sinuga on lihtne suhelda. Sul on palju sõpru. Paljud on märganud, et sinuga rääkimine on neid aidanud oma muredest üle saada. Sul on soe energia ja sa annad palju oma elust teistele.

Sa pead mõtlema rohkem iseenda peale ja muutma ennast õnnelikuks. See muudab su elu lihtsamaks. Ära maga maha häid juhuseid, mida su elu sulle toob. Sa oled õnnelik inimene.

Sõrmus nr. 6

Sa oled intelligentne ja emotsionaalne. Sa oled Naine. Sa oled naine, kes on kõige seksikam olend maa peal.

Iga hetk sinu elus on väärtustatud. Sa koged kõike läbi oma emotsioonide. Nii nagu teised, saad ka sina hakkama oma raskustega. Sul on omapärane mõtlemisviis, sul on oma stiil ja oskus oma printsiipidest kinni hoida.

Sa usaldad oma südant. Sinu eest on raske midagi varjata. Aga sinu enda saladusi tunnevad ainult mõned üksikud.


1 kommentaar:

  1. tere valisin 6 number ja see on päris minu moodi olen alati soovinud olla naiselik ja iga naine on naiselik kui tal selleks oma stiil kiitos

    VastaKustuta