Recent Comments

Viimati lisatud

5 astroloogilist tähemärki, kes mitte kunagi ei vabanda.

Kas sinul on ka raske vabandada? Isegi siis, kui sa oled eksinud? Mõned inimesed ei suuda vabandada, nende jaoks on andeks palumine märk nõrkusest.

Tegelikult aga on see märgiks emotsionaalsest ebaküpsusest. See näitab, et inimene tahab salaviha edasi pidada ja ei tunnista oma vigu tundes end tähtsamana.

Ameerika psühholoog Marshall Rosenberg väidab, et need, kes ei oska vabandada on liiga arad, et julgeda endale tunnistada seda, mida nad on teinud. Vabandusest keeldumine näitab seda, et inimene tahab jääda oma illusiooni ja tunneb end tähtsamana, kui teine inimene. Vabandamine aga muudab suhte paremaks. See on märk alandlikkusest ja austusest teiste inimese vastu. Ning muidugi näitab soovi tehtut parandada.

Astroloogia näitab iga tähemärgi häid ja halbu külgi. Millised on viis tähemärki, kes ei suuda vabandada?

KAKSIKUD

Üldjoones tundub, et Kaksikute tähtkujus sündinud inimesed ei teadvusta endale piisavalt juhtunut selleks, et vabandada. Nad ei mõtle, et nad oleksid korda saatnud midagi, mille eest nad vabandama peaksid. Neil on tugev iseloom, oma emotsionaalseid haavu parandavad nad ruttu ja sellepärast nad usuvadki, et ka teiste puhul kehtib sama asi. Aga raske on tema peale pikka viha pidada, sest Kaksik on armas ja tore.

AMBUR

Amburid on väga head suhtlejad ja oskavad vabandada nii, et nad seda sõna suhu ei pea võtma. Näiteks võib ta teha sulle kingituse, kutsuda sind õhtusöögile. Tema suur tarkus tuleb talle siin abiks. Ta leiab alati mõne muu mooduse, et mitte otse vabandust paluda. Aga kui ta on kord eksinud, siis vähemalt ei korda ta viga.

VEEVALAJA

Kui Veevalaja just ei ole millegi hirmsaga hakkama saanud, siis ei vabanda ta iialgi. Ta kaldub uskuma, et tal on alati õigus ükskõik, mida ta ka siis ei tee. Ülbus ja uhkus toidavad ta intelligentsi ja ta ei lange nii madalale, et vabandada kellegi ees. Veevalajal on palju häid omadusi, sellepärast unustatakse ruttu, et ta vabandada ei oska. Mitte keegi pole ju täiuslik.

KALJUKITS

Kaljukits tänu oma kangekaelsele loomusele ei oska vabandada. Ta küll näeb ja tunnistab oma vigu ja isegi kahetseb neid, ent ta ei hakka vabandusi esitama ja oma hinge teistele inimestele avama. Ta ei taha paista nõrgana.

SKORPION

Skorpion ei tunne end iialgi süüdi ja sellepärast ei vabanda ta mitte kunagi. Skorpion ei usu eksimustesse. Ta peab seda pigem elu õppetundideks. Ja pealegi ei tee ta kellelegi esimesena haiget, miks ta peakski siis vabandama? Eriti, kui ta ei tunne end süüdi! See oleks ju puhas vale ja Skorpion valet ei armasta.

Kommentaare ei ole