Recent Comments

Viimati lisatud

8 märki, et ta sind armastab isegi, kui ta seda sulle ei ütle.

Armastus ei ole alati rahulik ja ilus. Aeg-ajalt võivad kahtlused ja ebakindlus võimust võtta ja me soovime kinnitust, et meie kaaslane meid ikka veel armastab. Tihti isegi see, kui ta sulle seda ütleb, ei piisa ja sa tahaksid olla veendunud, et ta seda ka mõtleb, siis on hea vaadata tema tegusid.
Siin on nimekiri 8 märgist, mis tõestavad, et su kaaslane sind armastab.

1. Ta teeb sinu nimel palju ohverdusi.

Inimestel on tavaliselt kombeks ennekõike omaenda heaolule ja mugavusele mõtelda. Armunud mees aga seab oma kallima õnne prioriteediks. Ta teeb seda tingimusteta, ootamata vastu mitte midagi ja ilma kiidusõnu ootamata. See on spontaanne. Kui su mees teeb sinu pärast mööndusi ja ohverdusi, siis on see ilmselgelt näide, et ta sind armastab ja sinust hoolib.

2. Ta ei karda oma nõrku külgi sinu ees näidata.

Mehed armastavad näidata oma jõudu ja tugevust eriti naiste ees. Harva kohtab neid, kes julgevad näidata ka oma nõrku külgi. Mõned peavad seda nõrkuseks ehkki tegelikult on see just vastupidi. Sest kui mees end naisele näitab sellisena, nagu ta tegelikult on, siis on see just märk, et ta ei karda, et sa teda hukka mõistad, ta ei karda olla ilma maskita sinu ees. Kui mees sulle oma hinge paljastab, siis usaldab ja armastab ta sind.

3. Ta on tähelepanelik sinu vastu ja oskab sind kuulata.

Üks briti uuring näitas, et mehed ei suuda naisi üle kuue minuti kuulata. Kui aga teema läheb jalgpallile või seksile, siis on nad võimelised olema tähelepanelikud kuni veerand tundi. Kui aga tegemist on armunud mehega, siis sa võid kindel olla, et ta suudab sind kuulata ja imetleda tundide kaupa ükskõik, mis teemadest te siis ka ei räägi.

4. Ta jääb sinu vastu ausaks.

Püsiv ja toimib suhe tugineb alati aususel. Meestele ei meeldi rääkida oma endistest naistest või seiklustest. Kui aga su mees sulle kõik ütleb, siis on see üks viis, kuidas sulle oma tundeid välja näidata.

5. Ta tutvustab sind oma tuttavatele ja sõpradele.

Sinu mees tunneb sinu vastu uhkust. Ta ei karda sind oma perele ja sõpradele tutvustada, vastupidi, see meeldib ja rõõmustab teda. Ta räägib sinust teistele, räägib teie tulevikuplaanidest, sinu isiksusest entusiasmiga hoolimata sinu väikestest vigadest. Ja see meeldib sulle. See ongi armastus.

6. Sa võid tema peale loota.

Meil kõigil tuleb raskeid hetki elus ette, rahalised raskused, tööprobleemid või arusaamatused lähedastega. Kuidas ka ei ole, sa tead, et su mees sinu kõrval on, sind toetab sõnade ja tegudega. Tähtis on, et ta oleks sinu jaoks olemas ja sa tead väga hästi, et võid tema peale loota iga kell.

7. Ta austab su lähedasi.

Armunud mees ei keeldu su vanemaid külla kutsumast, sellepärast lihtsalt, et tal oli raske tööpäev. Ta pingutab ja näeb vaeva, et sulle rõõmu teha. Sellega näitab ta, et ta sind armastab ja austab ka sinu vanemaid.

8. Ta võtab sind sellisena nagu sa oled.

Kõigil meist on omad head ja halvad küljed. Armunud mees võtab sind sellisena nagu sa oled koos kõigi su vigade ja puudustega. Ta ei nägele su kallal koguaeg ega kritiseeri ega alanda sind pidevalt. Ta imetleb seda, mis sinus head on ja lepib su vigadega. Sest ta armastab sind.

1 kommentaar:

  1. Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja ma võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata

    VastaKustuta