Recent Comments

Viimati lisatud

Meestele meeldib, kui naised...

Mehed ja naised täiendavad teineteist, kes mõtlevad ja väljendavad end erineval moel.

1.Mehele meeldib, kui naine teda kiidab.

Ei ole ainult naised need, kes armastavad, kui neile komplimente tehakse ja neid kiidetakse. Isegi, kui mees kiitust just lunima ei hakka, on tal alati hea meel, kui tema kaaslanna võtab vaevaks tema tööd ja pingutusi kiita. Ka mees tahab tunda, et naine tema oskuste ja tulemustega rahul on. Tema kiitmine tugevdab mehe enesehinnangut ja annab talle jõudu veelgi rohkem pingutada oma armsama heaks.

2. Kui naine kuulab.

Tähelepanelik kuulamine on mehe silmis märk austusest ja armastusest. Et mitte oma naist niisama muretsema panna ei ole meestel tavaks oma probleemidest rääkida. Aga kui koguneb liiga palju negatiivseid mõtteid ja nad sellest rääkida otsustavad, siis oleks hea ka seda kuulata tähelepanelikult. Ja mitte nende üle kohut mõista vaid leppida kõigega armastusega. See tõstab nende enesehinnangut.

3. Kui naine ta pead ja kukalt silitab.

Meeste jaoks on selline silitus märk armastusest ja tunnetest. Muuseas kukla silitamine paneb organismi tootma õnnehormooni oksütotsiini. Seega tunneb mees end armastatuna ja ihaldatuna oma kaaslase poolt.

4. Naine, kes väljendab oma armastust isegi siis, kui nad ei ole üksi.

Mehed tunnevad tihti kohmetust, kui neid suudelda või nende põske teiste ees silitada. Aga tegelikult kõik need väikesed zestid panevad  nende südame kiiremini tuksuma. Teiste ees armastuse väljanäitamine tõestab mehele, et sa tema üle uhke oled ja et sa ei häbene seda. See tunne tõstab ta ego ja aitab tal vastu astuda kõikidele väljakutsetele.

5. Naine, kes helistab või kirjutab oma partnerile isegi siis, kui ta on hõivatud.

Kui su kaaslane teab, et sa oled väga hõivatud ja sa ikkagi leiad aega, et talle päeva jooksul helistada. Kasvõi selleks, et küsida, kuidas sul läheb. See on talle väga oluline. Ta tunneb end väärtustatuna, armastatuna ja eelistatuna ja näeb, et sa teed kõik endast oleneva, et näidata kui palju sa temast hoolid.

6. Naine, kes toetab oma pea mehe rinnale.

Kui sa toetad pea mehe rinnale, näitab see talle, et sa vajad, et keegi sind toetaks ja rahustaks. Sa vajad turvatunnet. See liigutus toob temas esile kaitsva poole ja ta teeb kõik endast oleneva, et sind panna end tundma kaitstuna ja hoituna.

Kommentaare ei ole