Recent Comments

Viimati lisatud

Mida iseseisev naine ootab oma mehelt?

Iseseisev naine on paljude meeste unistus ja teiste kartus. Ometi tugeva isiksusega iseseisev naine muudab suhte erakordseks.

Üldiselt iseseisev naine ei vaja kedagi teist selleks, et hakkama saada ja õnnelik olla. Ta teab, et saab väga hästi ise hakkama. Selline külg aga võib tekitada keerulisi momente kooselus, sest mees peab ise leidma tee naise hingesügavustesse.

Mida ootab aga iseseisev naine oma mehelt?

1. Austust

Ta soovib, et sa austad tema aega, arvamusi ja tundeid. Kui suhtes puudub austus, siis ei saa see edasi areneda. Iseseisev naine leiab, et ta on palju vaeva näinud, et saada selleks, kes ta on ja tahab muutuda veelgi paremaks. Kui sa aga ei võta kuulda tema arvamusi ja soove uskudes, et sinu vaatenurk on tähtsam ja olulisem, siis ei saa teie suhe kuidagi jätkuda.

2. Aega

Iseseisev naine vajab palju aega mõtlemiseks ja analüüsimiseks. Ole temaga kannatlik.

3. Kaastunnet

Ta võib paista pealtnäha külm ja eemalolev aga tegelikult ei ole ta seda. Ta tahab, et tema kaaslane näitaks välja muret ja hoolitsust. Sõnadest ei piisa, ainult teod loevad siin. Ükskõikne ja muretu mees tõrjub ta eemale. Kui sa teda armastad, siis näita seda välja.

4. Vabadust

Vabadus ja isiklik ruum on talle äärmiselt olulised, see ei tähenda sugugi, nagu ei oskaks ta hinnata oma kaaslase kohalolekut. Vastupidi, ta tahab aeg-ajalt olla üksi, et end täis laadida ja leida tasakaalu oma tunnetes. Aga ta vajab armastust täpselt samapalju, kui kõik teised naised.

5. Ausust

Ta on piisavalt tark, et mõista, mida paljud mehed naistelt soovivad. Ära mängi temasuguse naisega. Mitte ükski naine ei talu valet aga iseseisev naine tahab, et ta mees tema vastu aus oleks ükskõik, millised ka pole tema kavatsused.

6. Armastust

Iseseisev naine võib luua pere hilja või eelistada oma karjääri pereelule, see ei tähenda nagu ei armastaks ta oma peret ja oleks valmis seda maha jätma. Selline mõte teeks talle haiget. Ta armastab tingimusteta, ta ei pea saatma oma tunnete näitamiseks 50 sõnumit päevas, et sulle öelda kui palju ta sind armastab. Tema armastus sinu vastu on teine motivatsiooniallikas, mis aitab tal edu saavutada ja anda endast parimat. 

7. Iseseisvat meest

Selline naine vajab enda kõrvale meest, kes mõistab tema vajadusi, meest, kes ei hakka talle etteheiteid tegema sellepärast, et ta liiga kauaks töö juurde jääb või peab nädalavahetusel veel tööasju ajama. Ta vajab enda kõrvale meest, kes mõistab, kuidas karjääri teha ja keda huvitab ta kaaslase edu sama palju, nagu oleks tegemist tema enda omaga. Kedagi, kes oskaks tema eest hoolt kanda ja ei oota, et naine oleks talle ema eest.

Kommentaare ei ole