Recent Comments

Viimati lisatud

Mis on sinu juures kõige seksikam sinu tähtkuju järgi?

JÄÄR


Rohkem kui sinu elujanu ja entusiasmi, märgatakse sinu juures sinu hoiakut, mis sind teistest eristab. Sinule omane oskus liikuda. Sinu kõige seksikamad kehaosad on sinu jalad.

SÕNN

Sõnnid on pragmaatilised, usaldusväärsed ja ambitsioonikad. Samal ajal on nad aga kuulsad sellega, et on kõige seksikamad tähemärgid ja nende kõige seksikam kehaosa on nende juuksed.

KAKSIKUD

Kaksikud on kuulsad oma kahepalgelise loomuse poolest, sellepärast on raske kindlaks määrata ainult ühte teatud kõige seksikamat kehaosa nende juures. Kaksikutel on kõik, mis vaja, et tõmmata enesele ükskõik millise mehe pilgu.

VÄHK

Vähk paistab teiste seast silma oma suure tundlikkuse ja romantilise loomuse poolest. Meeste pilku tõmbavad aga tema sensuaalsed huuled. Ja seksikad huuled võivad ligi tõmmata ükskõik, millise mehe.

LÕVI

Lõvid räägivad oma pilguga ja õieti teevad, sest neil on kõige kaunimad huuled. Lõvi tähtkujus sündinud naised saavutavad selles vallas suure edu, suutes tõmmata endale kõikide pilgu.

NEITSI

Neitsil on palju, millega teiste pilku enesele tõmmata. Aga füüsilisest küljest lähtudes seisneb tema trump tema jalge vahel. Uskuge või mitte aga nii see on.

KAALUD

Võib-olla ei meeldi see teistele naistele aga tea, et see pole ainult viha vaid armukadedus, sest sa suudad endale võtta ükskõik, millise mehe. Sul on kõige kaunimad jalad ja mitte keegi ei suuda neile vastu panna.

SKORPION

Skorpioni tähtkujus sündinud naised on kaunid aga see pole veel kõik, nad on ka ääretult veetlevad. Skorpionid on saatuslikud naised, seksikaks muudab neid nende ilu.

AMBUR

Amburid on ambitsioonikad ja armastavad palju suhelda. Nende seksikam kehaosa on aga nende selg, mis muudab neid väga stiilseks ja klassikaliseks.

KALJUKITS

Kaljukitsed on küll tõsised, hästi organiseeritud ja otsusekindlad aga nad oskavad olla seksikad. Tema kõige seksikamad kehaosad on tema käed, muuseas ta kannab palju ehteid tavaliselt.

VEEVALAJA

Veevalajate kõht on kõige seksikam ja nad oskavad seda väärtustada. Raske on kellelgi sellisele ilule vastu seista.

KALAD

Kalade tähtkujus sündinud naised ei ole ainult kuulsad oma empaatia, tundlikkuse ja armastus epoolest. Nad on välimuselt väga pilkutõmbavad ja kõige ilusam nende juures on nende kael. Tavaliselt on neil pikk ja seksikas kael.


Kommentaare ei ole